genusskoarl Bio ribja omaka, 100 ml

Jedem doda odlično umami začimbo

€ 11,69 € 12,99 -10%

(€ 116,90 / l, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi je samo še 1 kos

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • intenziven okus
  • vsestranska uporaba
  • brez dodatkov

Pogosto naročeno skupaj z bioasia Bio rezanci za ramen, 250 g

genusskoarl Bio ribja omaka, 100 ml € 11,69 (€ 116,90 / l)
bioasia Bio rezanci za ramen, 250 g € 2,06 (€ 8,24 / kg)
Skupna cena: € 13,75
Opis

Ta ribja omaka v bio kakovosti je izdelana iz avstrijskih bio postrvi in bio zlatovčic, pri čemer se dragoceni ribji odrezki nežno nadalje predelajo. Skupaj s soljo iz regije Salzkammergut mešanica več mesecev zori v intenzivno, jasno začimbo. Rezultat je tekoča umami osnova, ki jedem doda globino in ravnovesje. Ribja omaka je popolnoma brez dodatkov in arom.

Nasvet:
Že nekaj kapljic je pogosto dovolj, da zaokrožite okus juh, omak ali jedi z Daljnega vzhoda.

Št. izd.: BIOG-HW-00023
Vsebina: 100 ml
EAN: 9120081090392
Št.-Proizvajalca: HW-00023
Znamka: genusskoarl
Informacije o shranjevanju: Hraniti v hladnem in suhem prostoru., Po odprtju hraniti v hladilniku.
Značilnosti: brez umetnih arom, brez konzervansov, brez ojačevalcev okusa, brez aditivov, brez barvil, brez palmovega olja
Sestavine

74 % Ribe[1], nejodirana sol

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 ml
energijska vrednost 75 / 18 kj / kcal
maščobe 0,5 g
  od tega nasičene maščobne kisline 0 g
ogljikovi hidrati 0,5 g
  od tega sladkor 0 g
beljakovine 4,6 g
Sol 26 g
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: GENUSSKOARL E.U, Resselstraße 16, 2120, Wolkersdorf, Avstrija, www.genusskoarl.at

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek genusskoarl Bio ribja omaka