Galup Tostatelle, 400 g
Hrustljava mešanica popečenega panettona in pandora
€ 14,79
(€ 36,98 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- opečeni panettone in rezine pandora
- aroma masla, kandiranega sadja in vanilije
- neustavljivo hrustljavo
Opis
Tostatelle znamke Galup združujejo najboljše, kar ponujata paneton in pandoro, v izjemno hrustljavi obliki. Vsaka nežno popečena rezina v sebi skriva bogate arome masla, kandiranih agrumov in vanilje. Odlično se podajo k zajtrku ob topli kavi ali čaju, idealne pa so tudi kot sladek zaključek obroka. Priljubljena božična klasika je tako dobila povsem novo, sodobno in hrustljavo preobleko.
| Št. izd.: | IMP-CTO01 |
|---|---|
| Vsebina: | 400 g |
| EAN: | 8001130016338 |
| Št.-Proizvajalca: | CTO01 |
| Znamka: | Galup |
| Lahko vsebuje sledi: | F - soja, H - stročnice, M - gorčica |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti pri sobni temperaturi. |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1595 / 381 kj / kcal |
| maščobe | 17 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 12,5 g |
| ogljikovi hidrati | 47 g |
| od tega sladkor | 31 g |
| beljakovine | 8,5 g |
| Sol | 0,39 g |
Sestavine
mehka pšenična moka tipa 0, maslo (Mleko), temna čokolada (sladkor, Kakavova masa, Kakavovo maslo, Emulgator (sojin lecitin)), sladkor, rumenjak (sveža jajca iz proste reje), sultanin, Droži (mehka pšenična moka tipa 0, voda), 12 % kandirani citrusi (olup pomaranče, olup liomine, Glukosesirup, fruktoza, saharoza, koncentriran limonin sok), emulgatorji (mono- in digliceridi maščobnih kislin), Polnomastno mleko, invertni sladkorni sirup, sol, Med, Glukozni-Fruktozni sirup, izvleček ječmenovega slada, naravne arome, aroma burbonske vanilije
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Galup Srl a Socio Unico Uffici Galup, Via Fenestrelle, 32, 10064 , Pinerolo (TO), Italija, www.galup.it |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Galup Tostatelle
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov