Galup Krema Marsala Zabaglione, 250 g
Tradicionalna poslastica, pripravljena za uživanje
€ 18,39
(€ 73,56 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- tradicionalni recept
- idealno za panettone in sladice
- odlično samostojno ali s kavo
Opis
Klasična krema zabaglione, še posebej priljubljena v hladnejših mesecih, očara s svojim ovijajočim, žametnim okusom. Popolna je za mazanje na sladki kruh in panettone, okusna pa je tudi na žlico, morda ob skodelici dobre kave.
| Št. izd.: | IMP-CRZA02 |
|---|---|
| Vsebina: | 250 g |
| EAN: | 8001130846546 |
| Št.-Proizvajalca: | CRZA02 |
| Znamka: | Galup |
| Lahko vsebuje sledi: | G - mleko, H - stročnice |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti pri sobni temperaturi., Hraniti v hladnem in suhem prostoru., Zaščititi pred vlago. |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1185 / 283 kj / kcal |
| maščobe | 6,2 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 2,2 g |
| ogljikovi hidrati | 51 g |
| od tega sladkor | 50 g |
| beljakovine | 3,7 g |
| Sol | 0,03 g |
Sestavine
sladkor, vino Marsala (Sulfiti), 23,7 % rumenjak, rižev škrob
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Galup Srl a Socio Unico Uffici Galup, Via Fenestrelle, 32, 10064 , Pinerolo (TO), Italija, www.galup.it |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Galup Krema Marsala Zabaglione
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov