Frunix Multivitaminski bonboni iz pasijonke, 90 g
Čisti užitek z dodatkom vitaminov!
€ 3,99
(€ 44,33 / kg, vklj. 9,5% DDV
-
Frunix
Bonboni - ribez -brusnica
Sadno in sveže, najljubše za vse
€ 3,99(€ 44,33 / kg) -
Frunix
Bonboni - limona-pomaranča-limonska trava
Svežina za vso družino
€ 3,99(€ 44,33 / kg) -
Frunix
Bonboni - malina-limeta
Sadna mešanica brez sladkornega šoka
€ 3,99(€ 44,33 / kg) -
Frunix
Bonboni - pomaranča-ingver
Idealno za zimsko sezono
€ 3,99(€ 44,33 / kg) -
-
-
-
Frunix
Bonboni - zate
Uživanje v sadnih sladkarijah brez fruktoze
€ 3,99(€ 44,33 / kg) -
Frunix
Multivitaminski bonboni iz pasijonke
Čisti užitek z dodatkom vitaminov!
€ 3,99(€ 44,33 / kg) -
Frunix
Kisli jabolčni sadni bonboni
Za ljubitelje kislih in sadnih okusov
€ 3,49(€ 38,78 / kg) -
Lastnosti in prednosti
- z 10 multivitamini
- brez glutena in fruktoze
- vegansko
Opis
Dieta z nizko vsebnostjo fruktoze ali sorbitola je lahko tako okusna!
Te slastne sladice niso le veganske, ampak tudi brez fruktoze, glutena, sorbitola in citronske kisline.
Združujejo mamljiv okus sočne pasijonke z desetimi dragocenimi multivitamini in tako omogočajo čisti užitek tudi tistim, ki morajo zaradi preobčutljivosti še posebej paziti na prehrano.
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1633 / 390 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 96 g |
| od tega sladkor | 61 g |
| beljakovine | <0,1 g |
| Sol | 0,1 g |
| fruktoza | <0,1 g |
Sestavine
| Sestavine | na 100 g |
|---|---|
| vitamin B1 (tiamin) | 1,98 mg |
| vitamin B9 (folna kislina) | 307,5 µg |
| vitamin B2 (riboflavin) | 2,05 mg |
| vitamin B12 (kobalamin) | 1,7 µg |
| vitamin B3 (niacin) | 20,59 mg |
| vitamin C (askorbinska kislina) | 85,9 mg |
| vitamin B5 (pantotenska kislina) | 10 mg |
| vitamin E (tokoferol) | 11,36 mg |
| vitamin B6 (piridoksin) | 3,26 mg |
| biotin | 174 µg |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Frunix GmbH, Hauptplatz 13, 9462, Bad St. Leonhard, Avstrija, www.frunix.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Frunix Multivitaminski bonboni iz pasijonke
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov