Haas Žele za torte - prozoren, 33 g
Prozorna zaščita in sijaj za sadne torte
€ 1,49
(€ 45,15 / kg, vklj. 22% DDV
Lastnosti in prednosti
- popolnoma prozoren videz
- veganska receptura
- zaščita, odporna na rezanje, s sijočim učinkom
Opis
Ta prozoren preliv daje tortam in finim pecivom profesionalen videz. Povsem rastlinsko osnovana receptura poskrbi za prozorno površino, ki optimalno poudari naravne barve sadja. Priprava po navodilih uspe v trenutku. Tekoči preliv se enakomerno razporedi po oblogi in se hitro strdi v zaščitno plast, ki se ne drobi pri rezanju.
| Št. izd.: | EDH-10015025 |
|---|---|
| Vsebina: | 33 g |
| EAN: | 9044400150003 |
| Št.-Proizvajalca: | 10015025 |
| Znamka: | Haas |
| Vrsta prehrane: | Vegan |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Sestavine
sladkor, Želirno sredstvo (Karagenan), gostilo (konjak E425), sredstvo za utrjevanje (kalijev klorid (E508)), sredstvo za uravnavanje kislosti (natrijevi citrati (E331)), kislinsko sredstvo (Kalijev tartrat (E336)), Dekstroza
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1419 / 339 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 80 g |
| od tega sladkor | 79 g |
| beljakovine | 0 g |
| Sol | 0,4 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Avstrija, www.weltvonhaas.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Haas Žele za torte - prozoren
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov