Okusno suho sadje za prigrizke

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Suho sadje: 1 - 30 od 110 izdelkov

BioKing Bio brusnice

BioKing Bio brusnice, 250 g

  • Kislega, sadnega okusa
  • Skrbno posušene
€ 9,59 (€ 38,36 / kg)

Dostava do 6. oktober

BioKing Bio maline

BioKing Bio maline, 100 g

  • nežno liofilizirane
  • sladko, sočno in aromatično
€ 25,64 € 26,99 (€ 256,40 / kg)

Dostava do 6. oktober

BioKing Bio črni ribez

BioKing Bio črni ribez, 50 g

  • nežno liofilizirane
  • kislo in rahlo grenko aromo
€ 4,99 (€ 99,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

Seeberger Posušen mango

Seeberger Posušen mango, 100 g

  • brez dodanega sladkorja
  • očarljivo sadno
  • veliki trakovi manga
€ 3,99 (€ 39,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

BioKing Bio jagode

BioKing Bio jagode, 40 g

  • nežno liofilizirane
  • sladko, sočno in aromatično
€ 11,39 € 11,99 (€ 284,75 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio pražen kokosov čips

Alnatura Bio pražen kokosov čips, 100 g

  • z aromami praženega kokosa
  • za prigrizek in aromatiziranje hrane
  • vegansko
€ 1,99 (€ 19,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

BioKing Ekološke slive

BioKing Ekološke slive, 500 g

  • Nežna obdelava
  • Intenziven okus
€ 11,99 (€ 23,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

ShareOriginal® slive

Share Original ShareOriginal® slive, 500 g

  • fermentirane zelene slive
  • celo sadje - s koščico
  • sladko-kisel okus
€ 88,99 (€ 177,98 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Alnatura Bio datlji brez koščic

Alnatura Bio datlji brez koščic, 400 g

  • brez koščice
  • v 400 g pakiranju
  • sladka in okusna aroma
€ 4,29 (€ 10,73 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio liofilizirane jagode

Alnatura Bio liofilizirane jagode, 20 g

  • narezano
  • hrustljavo in ekstra sadno
  • za muesli, jogurt in še več
€ 3,29 (€ 164,50 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio Kokosov čips

Alnatura Bio Kokosov čips, 100 g

  • hrustljavo in sadno
  • brez konzervansov
  • 100% ekološka pridelava iz Šrilanke
€ 1,89 (€ 18,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

buah Bio jagode

buah Bio jagode, 12 g

  • 100% jagode
  • brez dodanega sladkorja
  • sladko-kisel okus
€ 3,69 (€ 307,50 / kg)

Dostava do 6. oktober

KOTÁNYI Jabolčni čips

KOTÁNYI Jabolčni čips, 40 g

  • idealno za na poti, v pisarni ali na kavču
  • nežno posušeno, 100% naravno
  • izdelano iz avstrijskih jabolk
€ 1,99 (€ 49,75 / kg)

Dostava do 6. oktober

Rapunzel Bio posušene brusnice

Rapunzel Bio posušene brusnice, 250 g

  • sladko in kislo
  • rahlo grenak okus
  • rafinirano z zgoščenim jabolčnim sokom
€ 6,99 (€ 27,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

BioKing Bio mešanica jagod

BioKing Bio mešanica jagod, 40 g

  • maline
  • jagode
  • robide
€ 10,99 (€ 274,75 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio liofilizirane maline

Alnatura Bio liofilizirane maline, 20 g

  • sveže predelano iz pridelka
  • nežno liofilizirano
  • za muesli, jogurt in drugo
€ 3,29 (€ 164,50 / kg)

Dostava do 6. oktober

BioKing Bio Physalis

BioKing Bio Physalis, 100 g

  • Ti sladki mali sadeži imajo rahlo kislo noto
  • Nabrani so zreli in skrbno predelani
€ 4,59 (€ 45,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

BioKing Bio rozine

BioKing Bio rozine, 500 g

  • Poreklo: Turčija
  • Nežno obdelane
  • Močna, sladka aroma
€ 8,79 (€ 17,58 / kg)

Dostava do 6. oktober

BioKing Datlji Deglet Nour, z jedrom bio

BioKing Datlji Deglet Nour, z jedrom bio, 500 g

  • Poreklo: Tunizija
  • Medeni okus
€ 4,99 (€ 9,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Seeberger Razkoščičene slive

Seeberger Razkoščičene slive, 500 g

  • visoka vsebnost vlaknin
  • brez dodanega sladkorja
  • samostojno ali kot topping
€ 10,59 (€ 21,18 / kg)

Dostava do 6. oktober

Vilgain Liofilizirano sadje - jagoda

Vilgain Liofilizirano sadje -​ jagoda, 50 g

  • 100 % jagoda in brez konzervansov
  • aromatično in posebej hrustljavo
  • država porekla Kitajska
€ 4,69 (€ 93,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonnentor Kandiran ingver

Sonnentor Kandiran ingver, 75 g

  • sladkega in ostrega okusa
  • idealno za prigrizek
  • z učinkom segrevanja
€ 3,49 (€ 46,53 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sapore di Sole Bio rozine

Sapore di Sole Bio rozine, 250 g

  • Aromatično in nežno topljivo
  • Bogato z vitamini in minerali
  • Za peko, kuhanje in prigrizke
€ 4,99 (€ 19,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

BioKing Bio fige

BioKing Bio fige, 500 g

  • Turške gorske fige
  • Intenziven okus
  • Skrbno sušene
€ 9,59 (€ 19,18 / kg)

Dostava do 6. oktober

Govinda Bio češmin

Govinda Bio češmin, 200 g

  • vsebuje veliko vitamina C.
  • nežno sladko in kislo, sadno
  • nežno suho sadje
€ 8,99 (€ 44,95 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio koščki manga

Alnatura Bio koščki manga, 100 g

  • nežveplano
  • bio kakovost
  • samostojno ali v muesliju in podobno
€ 2,69 (€ 26,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

BioKing Bio kokosovi kosmiči

BioKing Bio kokosovi kosmiči, 250 g

  • poreklo: Šrilanka
  • intenziven okus
€ 3,59 (€ 14,36 / kg)

Dostava do 6. oktober

Seeberger Kokosov čips

Seeberger Kokosov čips, 110 g

  • posušeni koščki kokosa
  • odlično kot topping ali samostojno
  • iz Gane
€ 2,99 (€ 27,18 / kg)

Dostava do 6. oktober

BioKing Bio mini banane

BioKing Bio mini banane, 100 g

  • Obrane zrele
  • Rahla nota jabolk
  • Priljubljen prigrizek za otroke
€ 2,99 (€ 29,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

OPI FRUTTA Fragola "come fresca"

OPI FRUTTA Fragola "come fresca", 21 g

  • liofilizirano in hrustljavo
  • naravna vsebnost vitamina C
  • hrustljavo, sadno in vsestransko
€ 2,39 (€ 113,81 / kg)

Dostava do 6. oktober