Chellas - majhni užitki

Filtriranje in razvrščanje

Cene Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Chellas: 3 izdelki

Chellas Bio bites - gozdni sadeži

Chellas Bio bites -​ gozdni sadeži, 75 g

  • popolnoma brez dodatkov
  • ročno izdelano v Avstriji
  • naraven okus
€ 4,49 (€ 59,87 / kg)

Dostava do 9. oktober

Chellas Bio bites - marelice

Chellas Bio bites -​ marelice, 75 g

  • veganski recept
  • s polnim okusom
  • idealno na poti in doma
€ 4,49 (€ 59,87 / kg)

Dostava do 9. oktober

Chellas Bio bites - jabolka in hruške

Chellas Bio bites -​ jabolka in hruške, 75 g

  • brez laktoze in glutena
  • z okusno sadno sladkostjo
  • v praktični vrečki
€ 4,49 (€ 59,87 / kg)

Dostava do 9. oktober