Celebrations Praline, 385 g
Nekaj za vsakogar!
€ 7,99
(€ 20,75 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- 8 različnih sort
- idealno za skupno rabo
- raznolik izbor
Opis
Praznovanje posebnih priložnosti je še posebej enostavno z izvrstnimi čokoladnimi pralinami Celebrations!
Idealne so za deljenje na zabavah in prijetnih filmskih večerih doma. Široka paleta okusov bo zagotovo zadovoljila vsak okus!
Vključeno:
- Bounty
- Maltesers Teasers
- Galaxy
- Snickers
- Twix
- Milky Way
- Galaxy Caramell
- Mars
| Št. izd.: | XZO-CEL-357853 |
|---|---|
| Vsebina: | 385 g |
| EAN: | 5000159502870 |
| Št.-Proizvajalca: | 357853 |
| Znamka: | Celebrations |
| Lahko vsebuje sledi: | H - stročnice |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Sestavine
sladkor, Glukosesirup, Posneto mleko v prahu, Kakavovo maslo, Kakavova masa, plamovo olje, sirotkin permeat (Mleko), Čista maslena maščoba (Mleko), arašidi, nastrgan kokos, pšenična moka, sončnično olje, emulgatorji (sojin lecitin, E471), izvleček ječmenovega slada, sol, kakav v prahu z nizko vsebnostjo maščob, sredstvo za ohranjanje vlage (glicerin), posušene beljakovine piščančjih jajc, sredstvo za vzhajanje (E500, kalcijev fosfat E341, E501), Pšenični gluten, sirotka v prahu (Mleko), aroma
Najmanj 25 % kakava.
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2068 / 494 kj / kcal |
| maščobe | 24 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 15 g |
| ogljikovi hidrati | 62 g |
| od tega sladkor | 55 g |
| beljakovine | 5 g |
| Sol | 0,38 g |
Kompatibilni izdelki
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Mars Austria OG, Industriestraße 20, 2460, Bruck an der Leitha, Avstrija, aut.mars.com/hergestellt-von-mars?language_content_entity=de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Celebrations Praline
| 5 Zvezdic | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
1 ocena
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov