BioKing Ekološka mešanica stročnic, 500 g
7 tradicionalnih vrst stročnic v uravnoteženem razmerju
€ 3,59
(€ 7,18 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- Idealno za enolončnice, juhe in kot priloga
- Aromatična aroma
- Fina konsistenca
Podobni izdelki
Opis
Ta popolnoma uravnotežena kombinacija različnih stročnic vključuje beli, rdeči in črni fižol ter različne vrste leče. Pripravljena je hitro in se lahko uporablja za pripravo enolončnic, juh in prilog.
Navodila: Priloga za 2 porciji
Operite 150 g stročnic in jih pustite stati 12 ur v veliko vode, da se zmehčajo. V lonec nalijte 500 ml vode in fižol kuhajte. Fižol lahko v parnem loncu parite 15 minut.
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1227 / 293 kj / kcal |
| maščobe | 2,4 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,4 g |
| ogljikovi hidrati | 41,3 g |
| od tega sladkor | 2,7 g |
| vlaknine | 19 g |
| beljakovine | 22 g |
| Sol | 0,02 g |
Sestavine
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Philipp Loicht Organic Food GmbH, Achenfeldweg 8, 6250, Kundl, Avstrija, office@bioking.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Mnenje naših strank
0 Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek BioKing Ekološka mešanica stročnic
| 5 Zvezdic | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
1 ocena
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov