BioArt Sadni namaz iz gozdnih sadežev z zmanjšanim deležem sladkorja, 250 g
Naravni sadni užitek z veliko okusa
€ 8,99
(€ 35,96 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- z ekološkim sadjem
- izredno visok delež sadja
- brez umetnih dodatkov
Ustrezni izdelki
Opis
Sadni namaz iz gozdnih sadežev z zmanjšanim deležem sladkorja je narejen iz skrbno izbranega ekološkega sadja in je tradicionalno obdelan. Zaradi visokega deleža sadja nastane intenziven okus, ki ga harmonično dopolnjuje pravi ekološki limonin sok. Receptura vsebuje rastlinski pektin in ne vsebuje nobenih umetnih dodatkov.
| Št. izd.: | BIOG-315177 |
|---|---|
| Vsebina: | 250 g |
| EAN: | 9006241200378 |
| Št.-Proizvajalca: | 315177 |
| Znamka: | BioArt |
| Sestava sadja: | jagodičje |
| Certifikati: | EU Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru. |
| Značilnosti: | brez ojačevalcev okusa, brez barvil |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 729 / 174 kj / kcal |
| maščobe | <0,5 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | <0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 39 g |
| od tega sladkor | 39 g |
| beljakovine | 0,7 g |
| Sol | 0,03 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Avstrija, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek BioArt Sadni namaz iz gozdnih sadežev z zmanjšanim deležem sladkorja
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov