BioArt Pufuleti, 80 g
Lahek prigrizek za vsako priložnost
€ 2,99
(€ 37,38 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- iz avstrijske ekološkega koruze
- primerno za velike in male
- blag okus
Ustrezni izdelki
Opis
Ti ekološki koruzni flipsi so pripravljeni iz avstrijske ekološke koruze s pomočjo izjemno skrbne in nežne obdelave. So izjemno zračni, prijetno hrustljavi in takoj navdušijo z blagim, pristnim okusom koruze. Predstavljajo popolno izbiro za sproščene večere ob družabnih igrah ali pa preprosto kot slasten prigrizek kadar koli v dnevu. Nezahteven in naraven prigrizek, ki bo zagotovo očaral tako velike kot male sladokusce.
| Št. izd.: | BIOG-275476 |
|---|---|
| Vsebina: | 80 g |
| EAN: | 9006241300405 |
| Št.-Proizvajalca: | 275476 |
| Znamka: | BioArt |
| Certifikati: | EU Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru., Po uporabi embalažo ponovno zaprite. |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1993 / 476 kj / kcal |
| maščobe | 20 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 8,3 g |
| ogljikovi hidrati | 67 g |
| od tega sladkor | 1,8 g |
| vlaknine | 1,9 g |
| beljakovine | 6,1 g |
| Sol | 1,5 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Avstrija, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek BioArt Pufuleti
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov