BioArt Jagodni sadni namaz z zmanjšanim deležem sladkorja, 250 g
Sadni užitek iz popolnoma zrelih jagod
€ 8,99
(€ 35,96 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- z ekološkim sadjem
- z rastlinskim pektinom
- brez umetnih dodatkov
Ustrezni izdelki
Opis
Ta ekološki sadni namaz prepriča s svojim izredno visokim deležem sadja in intenzivnim okusom povsem zrelih jagod. Za recepturo so izbrani ekološki sadeži nežno obdelani in obogateni z majhno količino ekološkega trsnega sladkorja. Umetnim barvilom in ojačevalcem okusa se pri proizvodnji zavestno izogibajo. Rastlinski pektin in pravi ekološki limonin sok poskrbita za naravno konsistenco in uravnoteženo aromo.
| Št. izd.: | BIOG-291219 |
|---|---|
| Vsebina: | 250 g |
| EAN: | 9006241200019 |
| Št.-Proizvajalca: | 291219 |
| Znamka: | BioArt |
| Sestava sadja: | jagodičje |
| Certifikati: | EU Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru. |
| Značilnosti: | brez ojačevalcev okusa, brez barvil |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 712 / 170 kj / kcal |
| maščobe | <0,5 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | <0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 40 g |
| od tega sladkor | 39 g |
| beljakovine | 0,7 g |
| Sol | 0,03 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Avstrija, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek BioArt Jagodni sadni namaz z zmanjšanim deležem sladkorja
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov