BioArt Čokolada "Pravijo, da je prijateljstvo ...", 70 g
Sladko-pikantno čokoladno doživetje s sadno noto
€ 7,99
(€ 114,14 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- s finim poprom
- sadna pomarančna nota
- za posebne trenutke užitka
Ustrezni izdelki
Opis
Ta čokoladna kreacija združuje kremasto mlečno čokolado s fino pikantnostjo popra in sadno svežino pomaranče. Rezultat je vznemirljivo prepletanje sladkega, pikantnega in sadnega. Idealno za vse, ki želijo uživati v posebnih in raznolikih čokoladnih trenutkih.
| Št. izd.: | BIOG-325747 |
|---|---|
| Vsebina: | 70 g |
| EAN: | 9006241310879 |
| Št.-Proizvajalca: | 325747 |
| Znamka: | BioArt |
| Certifikati: | EU Bio certifikat |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru. |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2453 / 586 kj / kcal |
| maščobe | 41 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 26 g |
| ogljikovi hidrati | 48 g |
| od tega sladkor | 47 g |
| beljakovine | 6,9 g |
| Sol | 0,21 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Avstrija, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek BioArt Čokolada "Pravijo, da je prijateljstvo ..."
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov