BioArt Bio Sweet Chili Sauce, 250 ml
Sladko-pikantna omaka z azijskim značajem
€ 6,99
(€ 27,96 / l, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- sladek in pikanten okus
- vsestransko uporabno
- s sadno noto
Ustrezni izdelki
Opis
Ta ekološka omaka združuje sadno sladkost s prijetno pikantno ostrino. To ustvarja uravnoteženo aromo z azijskim pridihom. Idealna je kot pomaka, k spomladanskim zavitkom, zelenjavi ali za izboljšanje okusa jedi iz voka.
| Št. izd.: | BIOG-321236 |
|---|---|
| Vsebina: | 250 ml |
| EAN: | 9006241301556 |
| Št.-Proizvajalca: | 321236 |
| Znamka: | BioArt |
| Certifikati: | EU Bio certifikat |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 557 / 133 kj / kcal |
| maščobe | <0,1 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | <0,01 g |
| ogljikovi hidrati | 26,5 g |
| od tega sladkor | 23,2 g |
| beljakovine | 0,4 g |
| Sol | 2,4 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Avstrija, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek BioArt Bio Sweet Chili Sauce
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov