Bio Family - italijanske bio specialitete

Ponudba izdelkov znamke Bio Family preseneča s sladkimi ekološkimi dobrotami iz Italije. Poslastica za vso družino.

Filtriranje in razvrščanje

Cene Certifikati
Filter

Bio Family: 10 izdelkov

Bio Family Marmelada iz bergamotke

Bio Family Marmelada iz bergamotke, 360 g

  • idealno za torte in pite
  • nekoliko grenka aroma
€ 5,99 (€ 16,64 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio plumcake tortice z jogurtom in slivami

Bio Family Bio plumcake tortice z jogurtom in slivami, 210 g

  • puhast biskvit
  • kot sladica, proviant in drugo
  • vsebuje jogurt in jajca
€ 4,39 (€ 20,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio Family Marmelada iz sicilijanskih limon

Bio Family Marmelada iz sicilijanskih limon, 360 g

  • najboljša ekološka kakovost
  • iz celih plodov
  • čudovito limonasto
€ 5,99 (€ 16,64 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio Family Marmelada iz sicilijanskih pomaranč

Bio Family Marmelada iz sicilijanskih pomaranč, 360 g

  • celostno sadje z olupom
  • najboljša ekološka kakovost
  • preprosto okusna
€ 5,99 (€ 16,64 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio koruzni kosmiči

Bio Family Bio koruzni kosmiči, 375 g

  • Hrustljavo in ne presladko
  • S koruzno moko in koruznim sirupom
  • Brez umetnih dodatkov
€ 3,99 (€ 10,64 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio Family Marmelada z rdečo pomarančo in cimetom

Bio Family Marmelada z rdečo pomarančo in cimetom, 360 g

  • iz celih bio pomaranč
  • čudovito sadno
  • nežno začinjeno
€ 5,99 (€ 16,64 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio Crocky Crunch – ekspandirana riž in proso

Bio Family Bio Crocky Crunch – ekspandirana riž in proso, 150 g

  • hrustljavo, cimetovo in nežno sladko
  • idealno za zajtrk in prigrizke
€ 2,99 (€ 19,93 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio Crocky Crunch - ekspandirana pira z medom

Bio Family Bio Crocky Crunch -​ ekspandirana pira z medom, 200 g

  • Pira, polnozrnat riž in divji cvetni med
  • Hrustljavo in prijetno sladko
  • Visoka vsebnost vlaknin in lahko prebavljivo
€ 4,99 (€ 24,95 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio pirini kosmiči

Bio Family Bio pirini kosmiči, 250 g

  • zelo aromatično in hrustljavo
  • lahko prebavljivo in bogato z vlakninami
  • sladkano s koruznim sirupom
€ 3,49 (€ 13,96 / kg)

Dostava do 9. oktober

Bio kosmiči z otrobi

Bio Family Bio kosmiči z otrobi, 250 g

  • hrustljavo in aromatično
  • s pšeničnimi otrobi in koruznim sirupom
  • idealno za zajtrk in prigrizke
€ 2,99 (€ 11,96 / kg)

Dostava do 9. oktober