bibigo Seaweed Snack, Korean BBQ (4 g)
Hrustljava poslastica iz Koreje
€ 1,39
(€ 347,50 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- začinjene morske alge
- ekstra hrustljava tekstura
- pristen okus
Ustrezni izdelki
Opis
Odkrijte popoln prigrizek za vmesne obroke: vrhunski Seaweed Snack prinaša pristen okus Koreje naravnost v vaš dom – ali kamorkoli vas dan ponese. Ne glede na to, ali ste na pohodu, v pisarni ali ga uživate kot lahek večerni obrok, je ta prigrizek vaš idealen spremljevalec.
Prigrizki iz morskih alg navdušijo z ekstra hrustljavo teksturo. Zaradi tega je vsak grižljaj nova izkušnja okusa.
| Št. izd.: | KK-5385 |
|---|---|
| Vsebina: | 4 g |
| EAN: | 8801392051050 |
| Št.-Proizvajalca: | 5385 |
| Znamka: | bibigo |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1938 / 463 kj / kcal |
| maščobe | 29 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 4 g |
| ogljikovi hidrati | 25 g |
| od tega sladkor | 11 g |
| beljakovine | 16 g |
| Sol | 6,7 g |
Sestavine
33 % morske alge, sončnično olje, začimbe (oligosaharidi, voda, sladkor, Dekstroza, sol, Fruktoza, sojina omaka (voda, Soja, pšenica, sol, Ethanol)), ojačevalec okusa (Mononatriumglutamat), izvleček kvasa, izvleček zelišč, 7 % BBQ aroma (maltodekstrin, sladkor, sol, sojina omaka v prahu (pšenica, Soja)), BBQ aroma, aroma, izvleček kvasa, Čebula v prahu, ojačevalec okusa (E635, glicin, natrijeva sol), sproščevalno sredstvo (silicijev dioksid), regulator kislosti (citronska kislina), morska sol, izvleček zelišč (Emulgator (mono- in di-gliceridi iz jedilnih maščobnih kislin (E471))), oljna smola, Rožmarin
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Tom Kreyenhop , Industriestraße 40-42 , 28876, Oyten, Nemčija, info@kreyenhop.de, kreyenhop-kluge.com/de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek bibigo Seaweed Snack
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov