bibigo Crispy Seaweed Snacks, BBQ (15 g)
Hrustljav prigrizek s prijetnim okusom po morju
€ 3,19
(€ 212,67 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- posušene, pražene morske alge
- ekstra hrustljavo
- idealno za na pot
Opis
Odkrijte edinstven okus morja z bibigo Crispy Seaweed Snacks – korejskimi dobrotami iz visokokakovostnih morskih alg, pridelanih v neokrnjenem morskem okolju. Naravno vsebujejo beljakovine, vitamin B in minerale.
Vrhunska kakovost iz Koreje – vsak grižljaj je delček korejske tradicije. Prigrizek je super hrustljav in aromatičen. Idealno za potešitev lakote med obroki ali na poti.
| Št. izd.: | KK-900 |
|---|---|
| Vsebina: | 15 g |
| EAN: | 807176706428 |
| Št.-Proizvajalca: | 900 |
| Znamka: | bibigo |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2407 / 575 kj / kcal |
| maščobe | 48 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 6,3 g |
| ogljikovi hidrati | 7,1 g |
| od tega sladkor | 1,1 g |
| beljakovine | 20 g |
| Sol | 2,8 g |
Sestavine
56 % Morska trava, rastlinska olja (koruza, Sezam), 5 % BBQ aroma (maltodekstrin, sladkor, sol, sojina omaka v prahu (Soja, maltodekstrin, sol)), Dekstroza, izvleček kvasa, Čebula v prahu, ojačevalec okusa (Di-natrijev guanilat, Di-natrijev inozinat), kislinsko sredstvo (citronska kislina)
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Tom Kreyenhop , Industriestraße 40-42 , 28876, Oyten, Nemčija, info@kreyenhop.de, kreyenhop-kluge.com/de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek bibigo Crispy Seaweed Snacks
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov