Bahlsen Contessa Original, 200 g

Tradicionalni medenjaki s fino začimbno noto

€ 5,49

(€ 27,45 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 g

Na zalogi so samo še 3 kosi

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • vegetarijanska receptura
  • hrustljava čokoladna stran
  • oplemeniteni s cimetom, klinčki in pomarančo

Pogosto naročeno skupaj z Manner Čokoladni medenjaki, 180 g

Bahlsen Contessa Original, 200 g € 5,49 (€ 27,45 / kg)
Manner Čokoladni medenjaki, 180 g € 4,99 (€ 27,72 / kg)
Skupna cena: € 10,48
Opis

Doživite nezamenljiv okus klasične pekovske umetnosti s temi okroglimi medenjaki. Skrbno usklajena začimbna mešanica aromatičnega cimeta, toplih klinčkov, finega muškatnega cveta in sadnih pomarančnih lupinic pecivu podari globoko, božično noto. Na spodnji strani okus zaokroži plast hrustljave čokolade, ki dopolni začinjeno mehko aromo in poskrbi za popoln ugriz.

Št. izd.: UNI-870110
Vsebina: 200 g
EAN: 4017100811319
Št.-Proizvajalca: 870110
Znamka: Bahlsen
Vrsta prehrane: Vegetarijansko
Lahko vsebuje sledi: H - stročnice
Informacije o shranjevanju: Hraniti v hladnem in suhem prostoru.
Sestavine

sladkor, Marelične koščice, pšenična moka, glukozno-fruktozni sirup, Kakavova masa, stabilizator (sorbitol), sirup karamelnega sladkorja, olup pomaranče, invertni sladkorni sirup, Kakavovo maslo, Beljak kokošjega jajca v prahu, sredstvo za vzhajanje (Difosfat), natrijev karbonat, kalijev karbonat, Cimet, sol, začimbe, izdelek iz sirotke (Mleko), Škrob (pšenica), arome, Emulgator (Lecitin), kislinsko sredstvo (citronska kislina)

Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 1717 / 410 kj / kcal
maščobe 13 g
  od tega nasičene maščobne kisline 4,2 g
ogljikovi hidrati 65 g
  od tega sladkor 47 g
vlaknine 3,4 g
beljakovine 6,6 g
Sol 0,43 g
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: BAHLSEN GmbH & Co. KG, Podbielskistraße 11, 30163, Hannover, Nemčija, info@bahlsen.com, www.thebahlsenfamily.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Bahlsen Contessa Original