Ankertee Oolong čaj Creamy Peach - pločevinka, 140 g
Nežen oolong in kremasta vanilija
€ 11,89
(€ 84,93 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- breskev, aroma in ravnovesje
- za pribl. 70 skodelic, vklj. z zapiralom
- mehko, harmonično in polnega značaja
Ustrezni izdelki
Opis
Ta oolong kot polfermentirana specialiteta združuje nežno svežino zelenega čaja z aromatično globino črnega čaja. Obogaten s kremasto vanilijo in fino noto breskve ustvarja harmonično mešanico, ki poskrbi za sproščene trenutke v vsakdanu. Visokokakovostna pločevinka ščiti aromo, tako da vsaka skodelica tega posebnega čaja ostane poživljajoče doživetje.
| Št. izd.: | AK-69988 |
|---|---|
| Vsebina: | 140 g |
| EAN: | 4062988022166 |
| Št.-Proizvajalca: | 69988 |
| Znamka: | Ankertee |
| Čaji: | Zrahljan |
| Lahko vsebuje sledi: | L - zelena, M - gorčica |
| Čas namakanja: | 2 minuti, 1 minuta |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | aromatizirano |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 ml |
|---|---|
| energijska vrednost | 33 / 8 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 1,6 g |
| od tega sladkor | 1,3 g |
| beljakovine | 0 g |
| Sol | 0 g |
Sestavine
Oolong-čaj, arome, 0,5 % Koščki breskve (breskev, riževa moka), cvetni listi ognjiča
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ankerkraut GmbH, Reindorfer Osterberg 75, 21266, Jesteburg, Nemčija, www.ankerkraut.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Ankertee Oolong čaj Creamy Peach - pločevinka
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov