Ankerkraut Začimbna mešanica za testenine "Pasta Corleone" (Boter), 100 g
Filmski užitek za testenine in omake
€ 6,49
(€ 64,90 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- aroma za testenine in družino
- posebna izdaja s paradižnikovo noto
- popolno za špagete in podobno
Ustrezni izdelki
Opis
S posebno izdajo Pasta Corleone boste svojim testeninam podarili potrebno spoštovanje in neprimerljivo aromo. Že dve čajni žlički mešanice zadostujeta, da iz preproste omake naredite pravi poudarek za naslednje družinsko kosilo. Ta začinjena kreacija za vašo paradižnikovo omako je kulinarična ponudba, ki je nihče za mizo ne bo mogel zavrniti.
| Št. izd.: | AK-4062988021879 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 4062988021879 |
| Št.-Proizvajalca: | 4062988021879 |
| Znamka: | Ankerkraut |
| Lahko vsebuje sledi: | M - gorčica |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez ojačevalcev okusa, brez palmovega olja |
Sestavine
čebula, morska sol, trsni sladkor, Korenina zelene, Česen, origano, črni poper (Piper nigrum)
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1168 / 279 kj / kcal |
| maščobe | 0,7 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 58 g |
| od tega sladkor | 38 g |
| beljakovine | 5,7 g |
| Sol | 26,8 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ankerkraut GmbH, Reindorfer Osterberg 75, 21266, Jesteburg, Nemčija, www.ankerkraut.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Ankerkraut Začimbna mešanica za testenine "Pasta Corleone" (Boter)
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.000 izdelkov