Ankerkraut Začimbna mešanica za gobe, 75 g

Pikantna nota za vaše gobove jedi

€ 5,99

(€ 79,87 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 75 g

Na zalogi od 19. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 20. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • še posebej okusna mešanica
  • za praženje in omake
  • s paradižnikovimi čipsi, papriko in rožmarinom

Pogosto naročeno skupaj z Ankerkraut Začimba za golaž, 80 g

Ankerkraut Začimbna mešanica za gobe, 75 g € 5,99 (€ 79,87 / kg)
Ankerkraut Začimba za golaž, 80 g € 5,99 (€ 74,88 / kg)
Skupna cena: € 11,98
Opis

Gobe niso le odličnega okusa, vsebujejo tudi veliko vlaknin in številne dragocene minerale, kot sta fosfor in kalij. Zato okusne jedi z gobami ne smejo manjkati na nobenem jedilniku. Te so še posebej okusne z začimbo za jurčke Ankerkraut, ki je idealna tako za cvrtje kot tudi za pripravo smetanovih omak in daje vašim gobjim jedem neustavljiv pridih.

Št. izd.: AK-4260347893826
Vsebina: 75 g
EAN: 4260347893826
Št.-Proizvajalca: 4260347893826
Znamka: Ankerkraut
Izvor: Evropa
Lahko vsebuje sledi: M - gorčica
Informacije o shranjevanju: Hraniti tesno zaprto., Hraniti v hladnem in suhem prostoru.
Značilnosti: brez dodanega sladkorja, brez ojačevalcev okusa, brez aditivov, brez palmovega olja
Sestavine

morska sol, čebula, Paradižnikov čips, Česen, sladka paprika, peteršilj, Rožmarin, zelena, origano, majaron, Koriander semena, timijan, limonina lupina, piment, triplat

Lahko vsebuje sledi gorčice.

Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 1013 / 242 kj / kcal
maščobe 3,7 g
  od tega nasičene maščobne kisline 0,7 g
ogljikovi hidrati 33 g
  od tega sladkor 19 g
beljakovine 10 g
Sol 23,2 g
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Ankerkraut GmbH, Reindorfer Osterberg 75, 21266, Jesteburg, Nemčija, www.ankerkraut.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Ankerkraut Začimbna mešanica za gobe

1 recenzija kupcev v drugih jezikih

4,6 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
4 (80%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
1 (20%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

5 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder