Alnatura Bio testenine Spirelli iz rdeče leče, 250 g
Testenine iz moke iz rdeče leče
€ 2,19
(€ 8,76 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- hiter čas kuhanja
- vegansko
- brez glutena
Opis
Ekološki spirelli iz rdeče leče podjetja Alnatura so narejeni iz moke rdeče leče. Testenine se lahko uporabljajo na različne načine. Enako dobre so v solatah in enolončnicah kot tudi kot priloga.
Priprava:
V vročo, ne več vrelo, osoljeno vodo stresite testenine in jih na nizkem ognju kuhajte 6-7 minut.
| Št. izd.: | MM-207870 |
|---|---|
| Vsebina: | 250 g |
| EAN: | 4104420221536 |
| Št.-Proizvajalca: | 207870 |
| Znamka: | Alnatura |
| Certifikati: | Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko, brez glutena |
| Lahko vsebuje sledi: | C - jajce, F - soja |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez glutena |
Sestavine
lečina moka
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1436 / 343 kj / kcal |
| maščobe | 1,7 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,3 g |
| ogljikovi hidrati | 56 g |
| od tega sladkor | 2,2 g |
| vlaknine | 5,9 g |
| beljakovine | 23 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio testenine Spirelli iz rdeče leče
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov