Alnatura Bio suha mešanica za krompirjeve cmoke, 225 g
Mešanica surovega in kuhanega krompirja
€ 3,29
(€ 14,62 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- za samostojno oblikovanje
- bio kakovost
- hitra in enostavna priprava
Opis
S to ekološko suho mešanico znamke Alnatura lahko hitro in enostavno pripravite klasične krompirjeve cmoke. Cmoke lahko oblikujete sami, odlični pa so kot priloga, popečeni v ponvi ali celo kot del lazanje.
Priporočilo za pripravo:
- Vsebino ene vrečke zmešajte z 250 ml hladne vode in pustite nabrekati približno 10 minut.
- Z navlaženimi rokami oblikujte štiri enako velike cmoke in jih položite v vrelo slano vodo.
- Cmoke na kratko zavrite, nato pa jih pri nizki temperaturi pustite počivati približno 20 minut.
| Št. izd.: | MM-207769 |
|---|---|
| Vsebina: | 225 g |
| EAN: | 4104420182240 |
| Št.-Proizvajalca: | 207769 |
| Znamka: | Alnatura |
| Certifikati: | Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Lahko vsebuje sledi: | A - Gluten, G - mleko |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru. |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 444 / 106 kj / kcal |
| maščobe | 0,5 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 24 g |
| od tega sladkor | 0,5 g |
| vlaknine | 1,8 g |
| beljakovine | 1,5 g |
| Sol | 0,88 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio suha mešanica za krompirjeve cmoke
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov