Alnatura Bio štajersko bučno olje, 100 ml
Oreščkastega okusa
€ 5,19
(€ 51,90 / l, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- iz Avstrije
- bio kakovost
- za solate, juhe in sladice
Opis
Ekološko štajersko bučno olje ima okus po oreščkih in rahlo pečenih semenih. Zato je idealno za solate in juhe. Uporablja se lahko tudi za aromatiziranje sladic. Ta izdelek ekološke kakovosti je tradicionalno stisnjen in ustekleničen na avstrijskem Štajerskem.
| Št. izd.: | MM-206353 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 ml |
| EAN: | 4104420178656 |
| Št.-Proizvajalca: | 206353 |
| Znamka: | Alnatura |
| Certifikati: | Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Sestavine
Bučno olje[1]
- iz ekološke pridelave
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 3429 / 819 kj / kcal |
| maščobe | 91 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 16 g |
| ogljikovi hidrati | 0,5 g |
| od tega sladkor | 0,5 g |
| vlaknine | 0,5 g |
| beljakovine | 0,5 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio štajersko bučno olje
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov