Alnatura Bio srednje pekoča gorčica, 200 g
Narejeno iz sveže mletih gorčičnih semen
€ 1,59
(€ 7,95 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- nežna pikantnost
- bio kakovost
- vegansko
Opis
Ekološka srednje pekoča gorčica Alnatura je izdelana iz sveže zmletih gorčičnih semen. Gorčica je odlična priloga k pečenju na žaru in je primerna tudi za pripravo omak, pomak in drugih jedi.
| Št. izd.: | MM-129827 |
|---|---|
| Vsebina: | 200 g |
| EAN: | 4104420209152 |
| Št.-Proizvajalca: | 129827 |
| Znamka: | Alnatura |
| Certifikati: | Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Lahko vsebuje sledi: | A - Gluten |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru., Po odprtju hraniti v hladilniku. |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 ml |
|---|---|
| energijska vrednost | 368 / 88 kj / kcal |
| maščobe | 5,8 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,4 g |
| ogljikovi hidrati | 1,5 g |
| od tega sladkor | 0,9 g |
| vlaknine | 4,1 g |
| beljakovine | 5,5 g |
| Sol | 2,7 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio srednje pekoča gorčica
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov