Alnatura Bio sončnično olje, 500 ml
Kulinarični multitalent
€ 2,49
(€ 4,98 / l, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- okus po semenih in oreščkih
- bio kakovost
- hladno stiskano
Opis
Ekološko sončnično olje Alnatura ima impresiven okus po oreščkih. Izvira iz prvega hladnega stiskanja in je vsestransko ekološko olje. Uporablja se lahko za solate, marinade in omake. Uporablja se lahko tudi za aromatiziranje jedi.
| Št. izd.: | MM-112803 |
|---|---|
| Vsebina: | 500 ml |
| EAN: | 4104420235922 |
| Št.-Proizvajalca: | 112803 |
| Znamka: | Alnatura |
| Certifikati: | Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Lahko vsebuje sledi: | E - oreščki, H - stročnice, N - sezam semena |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Sestavine
Sončnično olje[1]
- iz ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 ml |
|---|---|
| energijska vrednost | 3467 / 828 kj / kcal |
| maščobe | 92 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 10 g |
| ogljikovi hidrati | 0,5 g |
| od tega sladkor | 0,5 g |
| vlaknine | 0,5 g |
| beljakovine | 0,5 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio sončnično olje
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov