Alnatura Bio prosene kroglice, 75 g
Prigrizek iz napihnjenega prosa
€ 1,19
(€ 15,87 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- rahlo pikantno
- bio kakovost
- brez glutena
Opis
Ekološke prosene kroglice so narejene iz napihnjenega prosa. Oplemenitene so z morsko soljo. To jim daje blag in pikanten okus.
| Št. izd.: | MM-139363 |
|---|---|
| Vsebina: | 75 g |
| EAN: | 4104420260016 |
| Št.-Proizvajalca: | 139363 |
| Znamka: | Alnatura |
| Certifikati: | Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko, brez glutena |
| Lahko vsebuje sledi: | E - oreščki |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru., Po uporabi embalažo ponovno zaprite. |
| Značilnosti: | brez glutena |
Sestavine
proso[1], morska sol
- iz ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1608 / 384 kj / kcal |
| maščobe | 4 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,9 g |
| ogljikovi hidrati | 73 g |
| od tega sladkor | 1,2 g |
| vlaknine | 4,2 g |
| beljakovine | 12 g |
| Sol | 0,23 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio prosene kroglice
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov