Alnatura Bio otroška hrana - pastinak in krompir, 190 g
Idealno za začetek dopolnilnega hranjenja
€ 1,19
(€ 6,26 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- od petega meseca življenja
- ekološka kakovost (Demeter)
- brez dodane soli (naravno vsebuje sol)
Opis
Ekološki pastinak s krompirjem znamke Alnatura je odličen za uvajanje goste hrane. Sestavine tega ekološkega zelenjavnega obroka so v kakovosti Demeter, so fino pretlačene in primerne za otroke od 5. meseca dalje. Izdelek je brez glutena in brez dodane soli (sestavine naravno vsebujejo sol).
| Št. izd.: | MM-132727 |
|---|---|
| Vsebina: | 190 g |
| EAN: | 4104420083349 |
| Št.-Proizvajalca: | 132727 |
| Znamka: | Alnatura |
| Priporočilo glede starosti: | od 5 mesecev |
| Certifikati: | Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | brez glutena |
| Informacije o shranjevanju: | Po odprtju hranite v hladilniku in porabite najkasneje naslednji dan. |
| Značilnosti: | brez glutena, brez dodane soli |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 197 / 47 kj / kcal |
| maščobe | 1,3 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 7 g |
| od tega sladkor | 1 g |
| vlaknine | 2 g |
| beljakovine | 0,8 g |
| Sol | 0,02 g |
Priporočila za pripravo in shranjevanje
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio otroška hrana - pastinak in krompir
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov