Alnatura Bio otroška hrana - masleni zelenjavni kuskus s piščancem, 220 g
Brez dodane soli (naravno vsebuje sol)
€ 1,59
(€ 7,23 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- od 8. meseca starosti
- ekološka kakovost
- konsistenca spodbuja žvečenje
Opis
Ekološki obrok z masleno zelenjavo, kuskusom in piščancem znamke Alnatura je pripravljen brez dodane soli. Majhni koščki oziroma tekstura obroka spodbujajo otroka k žvečenju. Vse sestavine so ekološke kakovosti.
| Št. izd.: | MM-145778 |
|---|---|
| Vsebina: | 220 g |
| EAN: | 4104420221611 |
| Št.-Proizvajalca: | 145778 |
| Znamka: | Alnatura |
| Priporočilo glede starosti: | od 8 mesecev |
| Certifikati: | Bio certifikat |
| Informacije o shranjevanju: | Po odprtju hranite v hladilniku in porabite najkasneje naslednji dan. |
| Značilnosti: | brez dodane soli |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 234 / 56 kj / kcal |
| maščobe | 2,2 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 1 g |
| ogljikovi hidrati | 5,8 g |
| od tega sladkor | 2,2 g |
| vlaknine | 1,4 g |
| beljakovine | 2,6 g |
| Sol | 0,05 g |
Priporočila za pripravo in shranjevanje
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio otroška hrana - masleni zelenjavni kuskus s piščancem
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov