Alnatura Bio otroška hrana - goveji pripravek, 125 g
Okusno, odlično z zelenjavno pirejo
€ 1,89
(€ 15,12 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- od petega meseca starosti
- ekološka kakovost (Demeter)
- brez dodane soli (naravno vsebuje sol)
- brez glutena
Opis
Brezglutenski goveji obrok za dojenčke znamke Alnatura je fino pretlačen. Pripravljen je brez dodane soli (sestavine naravno vsebujejo sol) in ne vsebuje laktoze. Najbolje je, da polovico vsebine kozarčka vmešate v pol kozarčka zelenjavnega obroka in segrejete v vodni kopeli.
| Št. izd.: | MM-126786 |
|---|---|
| Vsebina: | 125 g |
| EAN: | 4104420082427 |
| Št.-Proizvajalca: | 126786 |
| Znamka: | Alnatura |
| Priporočilo glede starosti: | od 5 mesecev |
| Certifikati: | Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | brez glutena, brez laktoze |
| Informacije o shranjevanju: | Po odprtju hranite v hladilniku in porabite najkasneje naslednji dan. |
| Značilnosti: | brez glutena, brez laktoze, brez dodane soli |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 423 / 101 kj / kcal |
| maščobe | 4,3 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 2 g |
| ogljikovi hidrati | 5,9 g |
| od tega sladkor | 0,3 g |
| vlaknine | 1 g |
| beljakovine | 9,1 g |
| Sol | 0,06 g |
Priporočila za pripravo in shranjevanje
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio otroška hrana - goveji pripravek
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov