Alnatura Bio Origin Dauno Gargano ZOP, Italija, 500 ml
Ekstra deviško oljčno olje
€ 10,99
(€ 21,98 / l, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- garancija izvora
- bio kakovost
- vsestranska uporaba
Opis
Bio Origin Dauno Gargano ZOP, Italija proizvajalca Alnatura je ekstra deviško oljčno olje. Pridobljeno je neposredno iz oljk z izključno mehanskimi postopki. Italijansko oljčno olje je še posebej dobrega okusa v solatah, antipastih in sredozemskih specialitetah. Uporablja se lahko tudi za kuhanje, kuhanje v sopari in nežno cvrtje.
| Št. izd.: | MM-128264 |
|---|---|
| Vsebina: | 500 ml |
| EAN: | 4104420030220 |
| Št.-Proizvajalca: | 128264 |
| Znamka: | Alnatura |
| Certifikati: | Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Sestavine
oiivno olje[1]
- iz ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 ml |
|---|---|
| energijska vrednost | 3467 / 828 kj / kcal |
| maščobe | 92 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 13 g |
| ogljikovi hidrati | 0,5 g |
| od tega sladkor | 0,5 g |
| vlaknine | 0,5 g |
| beljakovine | 0,5 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio Origin Dauno Gargano ZOP, Italija
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov