Alnatura Bio lešnikova jedrca, 200 g
Še posebej hrustljavo
€ 4,89
(€ 24,45 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- velikoplodna sorta
- ekološka kakovost
- vsestranska uporaba
Opis
Ekološka lešnikova jedrca znamke Alnatura navdušujejo z intenzivnim oreščkovim okusom. Lahko jih uživate kar tako ali pa jih uporabite na različne načine v kuhinji. Naj bo to kot sestavina za peko ali za obogatitev mueslija in sladic – lešniki so vedno prava izbira.
| Št. izd.: | MM-125181 |
|---|---|
| Vsebina: | 200 g |
| EAN: | 4104420227590 |
| Št.-Proizvajalca: | 125181 |
| Znamka: | Alnatura |
| Certifikati: | Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Lahko vsebuje sledi: | E - oreščki, H - stročnice, N - sezam semena |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru., Po uporabi embalažo ponovno zaprite. |
Sestavine
Peške lešnika[1]
- iz ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2726 / 651 kj / kcal |
| maščobe | 60 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 6 g |
| ogljikovi hidrati | 5,8 g |
| od tega sladkor | 4,1 g |
| vlaknine | 12 g |
| beljakovine | 16 g |
| Sol | 0,02 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio lešnikova jedrca
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov