Alnatura Bio krompirjev čips - morska sol, 125 g
Klasični veganski prigrizek
€ 2,29
(€ 18,32 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- 3 sestavine
- bio kakovost
- vegansko
Opis
Te hrustljave krompirjeve rezine so ocvrte v sončničnem olju. Začinjene so z morsko soljo. Čips ne vsebuje arom.
| Št. izd.: | MM-137697 |
|---|---|
| Vsebina: | 125 g |
| EAN: | 4104420056909 |
| Št.-Proizvajalca: | 137697 |
| Znamka: | Alnatura |
| Certifikati: | Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru., Po uporabi embalažo ponovno zaprite. |
| Značilnosti: | brez kvasa, brez arom |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2311 / 552 kj / kcal |
| maščobe | 37 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 3,1 g |
| ogljikovi hidrati | 48 g |
| od tega sladkor | 0,7 g |
| vlaknine | 5,4 g |
| beljakovine | 4,9 g |
| Sol | 1 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio krompirjev čips - morska sol
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov