Alnatura Bio jabolčni obročki, 125 g
Idealno za hiter prigrizek
€ 3,59
(€ 28,72 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- sadno in sveže
- bio kakovost
- vsestransko uporabno
Opis
Ekološki jabolčni obročki znamke Alnatura imajo prijetno mehko teksturo. Njihova obstojnost je dosežena izključno s sušenjem. Lahko jih uživate same, odlični pa so tudi v muesliju ali kot sestavina za sladice.
| Št. izd.: | MM-125156 |
|---|---|
| Vsebina: | 125 g |
| EAN: | 4104420024601 |
| Št.-Proizvajalca: | 125156 |
| Znamka: | Alnatura |
| Certifikati: | Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Lahko vsebuje sledi: | E - oreščki, H - stročnice |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru., Po uporabi embalažo ponovno zaprite. |
Sestavine
jabolko[1]
- iz ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1168 / 279 kj / kcal |
| maščobe | 0,5 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 64 g |
| od tega sladkor | 57 g |
| vlaknine | 9,1 g |
| beljakovine | 1,2 g |
| Sol | 0,24 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio jabolčni obročki
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov