Almdudler Almdudler Sirup, 0,70 l
Manj sladkorja in samo 27 kcal na 100 ml
€ 4,09
(€ 5,84 / l, vklj. 22% DDV
Lastnosti in prednosti
- Edinstvena izkušnja okusa Almdudler
- S sadnim bezgovim cvetom
- Osvežilna melisa
Opis
Almdudlerjev sirup, ki ga z lahkoto naredite sami, je brez barvil, konzervansov, sladil in 100% veganski. Originalni alpinski zeliščni sirup Almdudler s samo 27 kcal / 100 ml pripravljene pijače!
Sestavine
sladkor, pitna voda, limonin sok iz koncentrata, Jabolčni sok iz koncentrata jabolčnega soka, naravna alpska zelišča, bezeg, izvlečki melise in koprive, zgoščevalec citrusov pektin, kislinsko sredstvo citronska kislina, antioksidant: askorbinska kislina
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 ml |
|---|---|
| energijska vrednost | 113 / 27 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 6,4 g |
| od tega sladkor | 6,4 g |
| beljakovine | 0 g |
| Sol | <0,1 g |
Almdudler deluje CO2 nevtralno
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Almdudler Limonade A. & S. Klein GmbH & Co KG, Grinzinger Allee 16, 1190, Wien, Avstrija, almdudler.com/at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Almdudler Sirup
13 recenzij kupcev v drugih jezikih
| 5 Zvezdic | | 24 | (88%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 2 | (7%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 1 | (3%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
27 ocen
slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 13 recenzij v drugih jezikih.
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov