Allos Bio družinski piškoti - natur, 200 g
Slastni piškoti za velike in majhne
€ 3,29
(€ 16,45 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- 100% polnozrnati
- s kokosovimi kosmiči
- vegansko
Ustrezni izdelki
Opis
Ti hrustljavi piškoti so proizvedeni izključno iz polnozrnatih žit, ki so jim dodani kokosovi kosmiči in suhe marelice. Odlično za vso družino, tako za zajtrk kot za oddih čez dan.
| Št. izd.: | BIOG-189720 |
|---|---|
| Vsebina: | 200 g |
| EAN: | 4016249012748 |
| Št.-Proizvajalca: | 189720 |
| Znamka: | Allos |
| Certifikati: | Ekološko certificirano v skladu z ekološko uredbo ES, Ekološka oznaka EU / zunaj EU |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Lahko vsebuje sledi: | C - jajce, E - oreščki, F - soja, G - mleko, H - stročnice, N - sezam semena |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Sestavine
47 % polnozrnata pšenična moka[1], trsni sladkor[1], Margarina[1] (Palmovo olje[1], voda, Sončnično olje[1], koncentrat limoninega soka[1]), 10 % Polnozrnati ovseni kosmiči[1], 7,7 % Rašpe kokosa[1], Suhe marelice[1] (Marelice[1], riževa moka[1]), Izvleček ječmenovega slada[1], pecilni prašek (koruzni škrob[1], kislinsko sredstvo (monokalijev tartrat), sredstvo za vzhajanje (Natrijev hidrogen-karbonat)), morska sol
- Ekološka pridelava
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1980 / 473 kj / kcal |
| maščobe | 21 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 11 g |
| ogljikovi hidrati | 58 g |
| od tega sladkor | 20 g |
| vlaknine | 9,4 g |
| beljakovine | 8,2 g |
| Sol | 0,28 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Allos Hof-Manufaktur GmbH, Hoerneckestraße 39, 28217, Bremen, Nemčija, www.allos-hofmanufaktur.de/ueber-uns |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Allos Bio družinski piškoti - natur
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov