Wiberg Pecilni prašek iz vinskega kamna, 420 g
Za puhasto in lahko pecivo
€ 5,49
(€ 13,07 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- za peko
- za vse pekovske izdelke
- brez fosfatov
Opis
Vinski kamen je naravni pripomoček pri peki, ki naredi torto puhasto in rahlo. Brez fosfatov in primeren za vse pekovske izdelke.
Sestavine
sredstvo za vzhajanje (sol vinske kisline, Natrijev karbonat (500e), Škrob)
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 858 / 205 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 18 g |
| od tega sladkor | 0 g |
| beljakovine | 0 g |
| Sol | 32,5 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | WIBERG NovaTaste, Adolf.Schemel-Str. 9, 5020, Salzburg, Avstrija, www.wiberg.eu/de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Wiberg Pecilni prašek iz vinskega kamna
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov