Raabauer Eisvogel - sirupi, želeji, sol in bio specialitete

Regionalni ekološki sokovi in ​​drugo

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Raabauer Eisvogel: 17 izdelkov

Raabauer Eisvogel BIO bučno olje

Raabauer Eisvogel BIO bučno olje, 1 l

  • oreščkasta nota
  • močna aroma
  • čudovita barva
€ 29,99 (€ 29,99 / l)

Dostava do 6. oktober

Raabauer Eisvogel Bio Sirup iz cvetov vrtnice

Raabauer Eisvogel Bio Sirup iz cvetov vrtnice, 0,25 l

  • sladek okus
  • krasen vonj
  • tudi za aperitiv in sladico
€ 7,69 (€ 30,76 / l)

Dostava do 6. oktober

Raabauer Eisvogel BIO sladkor s cvetovi vrtnice

Raabauer Eisvogel BIO sladkor s cvetovi vrtnice, 80 g

  • čudovit okus
  • začarajte vaše sladice
€ 4,49 (€ 56,13 / kg)

Dostava do 6. oktober

Raabauer Eisvogel Bio sivkin sirup

Raabauer Eisvogel Bio sivkin sirup, 0,25 l

  • sladek okus sivke
  • aromatizira koktajle in čaje
  • za ustvarjalne mešanice
€ 7,69 (€ 30,76 / l)

Dostava do 6. oktober

Raabauer Eisvogel Bio sol Vulkanland

Raabauer Eisvogel Bio sol Vulkanland, 70 g

  • v najboljši ekološki kakovosti
  • sol za dekoracijo in rafiniranje
  • dobro se ujema z vsemi solatami, jajčnimi jedmi, kremnim sirom
€ 5,89 (€ 84,14 / kg)

Dostava do 6. oktober

Raabauer Eisvogel Bio bezgov sirup

Raabauer Eisvogel Bio bezgov sirup, 0,50 l

  • čudovita osvežitev
  • za mlade in stare
  • tudi za poletne koktajle
€ 7,69 (€ 15,38 / l)

Dostava do 6. oktober

Raabauer Eisvogel Bio sirup iz aronije

Raabauer Eisvogel Bio sirup iz aronije, 0,50 l

  • intenziven okus
  • spominja na slive
  • zelo osvežilno
€ 7,69 (€ 15,38 / l)

Dostava do 6. oktober

Raabauer Eisvogel BIO kulinarična zeliščna sol

Raabauer Eisvogel BIO kulinarična zeliščna sol, 80 g

  • Z najboljšimi bio zelišči
  • Za solate ali surove jedi
  • V najboljši ekološki kakovosti
€ 3,79 € 7,59 (€ 47,38 / kg)

Dostava do 6. oktober

Raabauer Eisvogel Ekološka čili sol

Raabauer Eisvogel Ekološka čili sol, 120 g

  • Odličen za obogatitev začinjenih jedi
  • Primerno tudi za namaze
  • Za sir, solate, namaze in golaž
€ 3,69 (€ 30,75 / kg)

Dostava do 6. oktober

Raabauer Eisvogel Bio Marmelada iz cvetnih listov vrtnice

Raabauer Eisvogel Bio Marmelada iz cvetnih listov vrtnice, 220 g

  • Za namaze
  • Odlično se poda s sirom, hladno pečenko in šunko
  • Z vinom rdečega ribeza
€ 7,19 (€ 32,68 / kg)

Dostava do 6. oktober

Raabauer Eisvogel Česen sol ekološkega izvora

Raabauer Eisvogel Česen sol ekološkega izvora, 90 g

  • Primeren kot začimba za krompir, piščanec
  • Kot nalašč za rafiniranje solat ali jajčnih jedi
  • V najboljši ekološki kakovosti
€ 3,49 (€ 38,78 / kg)

Dostava do 6. oktober

Raabauer Eisvogel BIO sol s cvetovi vrtnice

Raabauer Eisvogel BIO sol s cvetovi vrtnice, 35 g

  • nežen okus
  • za lahke jedi
€ 2,99 (€ 85,43 / kg)

Dostava do 6. oktober

Raabauer Eisvogel Bio sol z bučnimi semeni

Raabauer Eisvogel Bio sol z bučnimi semeni, 90 g

  • Za surovo hrano, ocvrt krompir, jajčne jedi in enolončnice
  • V najboljši ekološki kakovosti
  • Z najboljšimi štajerskimi bučnimi semeni
€ 3,89 (€ 43,22 / kg)

Dostava do 6. oktober

Raabauer Eisvogel Bio Bezgov sirup

Raabauer Eisvogel Bio Bezgov sirup, 500 ml

  • temno rdeče barve
  • sadno-sladek s polnim okusom
  • za redčenje 1:7
€ 7,69 (€ 15,38 / l)

Trenutno ni na zalogi

Raabauer Eisvogel Jabolčno sadni namaz iz aronije

Raabauer Eisvogel Jabolčno sadni namaz iz aronije, 210 g

  • Za zajtrk in prigrizke
  • Idealno tudi za sadne solatne prelive
€ 4,89 (€ 23,29 / kg)

Dostava do 13. oktober

Raabauer Eisvogel Ekološki sivkin žele

Raabauer Eisvogel Ekološki sivkin žele, 130 g

  • Aromatično in sladko
  • Za pecivo, sir in surovo šunko
  • Alternativa medu in chutneyju
€ 5,49 (€ 42,23 / kg)

Dostava do 13. oktober

Raabauer Eisvogel Bio Sirup črnega ribeza

Raabauer Eisvogel Bio Sirup črnega ribeza, 0,50 l

  • iz črnega ribeza
  • ni preveč sladko
  • zelo donosno
€ 7,49 (€ 14,98 / l)

Dostava do 13. oktober

Od leta 2001 na ekološki kmetiji, ki se nahaja sredi klimatsko ugodne Raabške doline na jugovzhodnem Štajerskem, gojijo ribez, bezeg in aronijo. Iz teh sestavin skrbno in z veliko ljubezni pripravljajo okusne ekološke sokove, ki predstavljajo neprimerljivo sadno osvežitev tako v čisti obliki kot tudi kot mešanice. Poleg tega gojijo tudi izbrane damaščanske vrtnice, ki jih nadalje obdelajo v ekskluzivne izdelke. Ponudbo Raabauer Eisvogel popolnoma dopolnjujejo še ekološki med, soli, mošt in olje iz bučnih semen.