Osvežilne tonik vode

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamke Certifikati
Filter

Tonic Water: 20 izdelkov

Fever Tree Tonic Water Mediterran

Fever Tree Tonic Water Mediterran, 0,20 l

  • Manjša vsebnost kinina
  • Nežno in harmonično
  • Idealna osnova za vodko in džin
€ 2,29 (€ 11,45 / l)

Dostava do 6. oktober

Fentimans Yuzu Tonic

Fentimans Yuzu Tonic, 200 ml

  • Polno limoninih arom
  • Subtilni podtoni zelišč
  • Popoln mix za London Dry Gin
€ 2,59 (€ 12,95 / l)

Dostava do 6. oktober

Fever Tree Indian Tonic Water

Fever Tree Indian Tonic Water, 0,20 l

  • Osvežujoče in harmonično
  • Idealna osnova za številne koktajle
  • Pravi čisti užitek v okusu
€ 2,29 (€ 11,45 / l)

Dostava do 6. oktober

Fentimans Pink grenivka tonik

Fentimans Pink grenivka tonik, 200 ml

  • idealen za dolge pijače
  • nežni okus
  • brez umetnih ojačevalcev okusov
€ 2,59 (€ 12,95 / l)

Dostava do 6. oktober

Thomas Henry Tonic Water

Thomas Henry Tonic Water, 0,20 l

  • še posebej osvežujoče
  • vegan
€ 2,09 (€ 10,45 / l)

Dostava do 6. oktober

Schweppes Bitter Lemon

Schweppes Bitter Lemon, 1 steklenica (0,20 l)

  • prijetna nota limete
  • popolno za dolge pijače
  • klasična limonada
€ 1,69 (€ 8,45 / l)

Dostava do 6. oktober

Schweppes Indian Tonic Water 0,2 litra

Schweppes Indian Tonic Water 0,2 litra, 0,20 l

  • s prijetno grenko noto
  • optimalno za Longdrinke
  • edinstven okus
€ 1,69 (€ 8,45 / l)

Dostava do 6. oktober

Lobsters Tonic Water

Lobsters Tonic Water, 12 x 500 ml (6 l)

  • fina, grenka aroma
  • popolna dopolnitev gina
  • iz Avstrije
€ 35,99 (€ 6,00 / l)

Dostava do 6. oktober

Thomas Henry Bitter Lemon

Thomas Henry Bitter Lemon, 0,20 l

  • idealna osnova za longdrinks in koktajle
  • veganska in naravno brez glutena
  • rahlo grenka nota
€ 1,51 € 1,59 (€ 7,55 / l)

Dostava do 6. oktober

Thomas Henry Cherry Blossom Tonic

Thomas Henry Cherry Blossom Tonic, 0,20 l

  • cvetno-sadna aroma
  • okusen češnjev okus
€ 2,09 (€ 10,45 / l)

Dostava do 6. oktober

Fentimans Light Tonic Water

Fentimans Light Tonic Water, 200 ml

  • sadno, sveže in trpko
  • idealno tudi za long drinks
  • prepoznavna citrusna in kinin nota
€ 2,59 (€ 12,95 / l)

Dostava do 6. oktober

Lobsters Bitter Lemon

Lobsters Bitter Lemon, 200 ml

  • z limoninim in limetinim sokom
  • sadno-grenka aroma
  • nizka vsebnost sladkorja
€ 2,09 (€ 10,45 / l)

Dostava do 6. oktober

Lobsters Ginger Ale

Lobsters Ginger Ale, 200 ml

  • z jabolčnim in limoninim sokom
  • pikantni ingver
  • rafinirano z izvlečkom ginka
€ 2,09 (€ 10,45 / l)

Dostava do 6. oktober

Lobsters Lemon Mint

Lobsters Lemon Mint, 24 x 200 ml (4,80 l)

  • gazirana mineralna voda
  • sveža limona
  • kanček mete
€ 41,99 (€ 8,75 / l)

Dostava do 6. oktober

Fever Tree Bitter Lemon

Fever Tree Bitter Lemon, 0,20 l

  • Sadno sveže in prijetno grenko
  • Fantastično ustreza k sladkemu in sadnemu džinu
  • Idealno tudi za vodko & ostale pijače
€ 2,29 (€ 11,45 / l)

Dostava do 6. oktober

Botanicals for Gin Set, Gift Box Gin Spice Collection, bio

English Tea Shop Botanicals for Gin Set, Gift Box Gin Spice Collection, bio, 12 čajnih vrečk (24 g)

  • idealno za pripravo gina
  • nenavadni okusi
  • 3 različne sorte
€ 11,99 (€ 499,58 / kg)

Dostava do 6. oktober

BIO Botanicals for Gin - jabolko, hibiskus in brusnica

English Tea Shop BIO Botanicals for Gin -​ jabolko, hibiskus in brusnica, 7 čajnih vrečk (14 g)

  • idealno za gin koktajle
  • priročne piramidne čajne vrečke
  • 100 % ekološko
€ 4,99 (€ 356,43 / kg)

Dostava do 6. oktober

BIO Botanicals for Gin - pomaranča, cimet in ingver

English Tea Shop BIO Botanicals for Gin -​ pomaranča, cimet in ingver, 7 čajnih vrečk (14 g)

  • idealno za gin koktajle
  • priročne piramidne čajne vrečke
  • 100 % ekološko
€ 4,99 (€ 356,43 / kg)

Dostava do 6. oktober

Fentimans Indian Tonic

Fentimans Indian Tonic, 200 ml

  • Izdelano iz skrbno izbranih rastlinskih izvlečkov
  • Odlično se poda k sadnim in cvetnim ginom
  • S kininovim lubjem in limonsko travo
€ 2,59 (€ 12,95 / l)

Dostava do 6. oktober

BIO Botanicals for Gin - zeleni čaj, vrtnica in jasmin

English Tea Shop BIO Botanicals for Gin -​ zeleni čaj, vrtnica in jasmin, 7 čajnih vrečk (14 g)

  • idealno za gin koktajle
  • priročne piramidne čajne vrečke
  • 100 % ekološko
€ 4,99 (€ 356,43 / kg)

Dostava do 22. oktober