Naši najbolj prodajani izdelki po najboljših cenah

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Bestseller: 1 - 30 od 47 izdelkov

Sadni pire "Blue Bird - s hruško, jabolkom, borovnicami in ovsom"

Holle Sadni pire "Blue Bird -​ s hruško, jabolkom, borovnicami in ovsom", 100 g

  • Od 6. meseca dalje
  • Brez dodanega sladkorja
  • Čisti užitek sadja in žitaric
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sladka dimljena paprika

La Chinata Sladka dimljena paprika, Zip-​paket, 150 g

  • ročno brani in sortirani
  • dimljeno z lesom hrasta
  • čudovita aroma
€ 5,50 € 5,79 (€ 36,67 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sadni pire "Berry Puppy - z jabolkom, breskvijo, gozdnimi jagodami"

Holle Sadni pire "Berry Puppy -​ z jabolkom, breskvijo, gozdnimi jagodami", 100 g

  • Vrečko brez aluminijaste folije
  • Od 8. meseca dalje
  • 100% sadje
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Casali Rum-kokos

Casali Rum-​kokos, 750 g

  • z jedrom tekočega ruma
  • z veliko hrustljave mlečne čokolade
  • prebudi praznično razpoloženje
€ 14,99 (€ 19,99 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ekstra deviško oljčno olje Jordan

Jordan Olivenöl Ekstra deviško oljčno olje Jordan, 1 l

  • visoka kakovost
  • naravno pridelano
  • edinstvenega okusa
€ 24,99 (€ 24,99 / l)

Dostava do 6. oktober

MAMA's Ajvar Mild

MAMA's Ajvar Mild, 550 g

  • 100% naravne sestavine
  • pristen okus
  • vegan
€ 8,89 (€ 16,16 / kg)

Dostava do 14. oktober

Sadni pire "Kiwi Koala - s hruško, banano, kivijem"

Holle Sadni pire "Kiwi Koala -​ s hruško, banano, kivijem", 100 g

  • 100% sadje
  • Od 8. meseca dalje
  • Naravno vsebuje sladkor
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Tony's Chocolonely Mlečna čokolada 32% karamela morska sol

Tony's Chocolonely Mlečna čokolada 32% karamela morska sol, 180 g

  • 32% vsebnost kakava
  • 100% osvobojeno suženjstvo
  • hrustljava karamela
€ 4,89 (€ 27,17 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ragusa Čokolada

Ragusa Čokolada, Klasična (100 g)

  • iz celih lešnikov
  • fin nadev
  • 3 različice
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Pringles Original

Pringles Pringles Original, 40 g

  • Slan in pikanten okus krompirja
  • Izjemno hrustljavo in topljivo v ustih
  • Posoda, ki jo je mogoče ponovno zapreti
€ 1,13 € 1,19 (€ 28,25 / kg)

Dostava do 6. oktober

Manner Napolitanske rezine

Manner Napolitanske rezine, 300 g -​ 4 kosi

  • Tradicionalna posebnost
  • 5 tankih, hrustljavih vafljev
  • Z lešnikovo kakavovo kremo
€ 5,99 (€ 19,97 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bauernhof JÖBSTL, vulgo STINDL Štajersko bučno olje ZGO

Bauernhof JÖBSTL, vulgo STINDL Štajersko bučno olje ZGO, 1.000 ml

  • 100% čisto štajersko bučno olje ZGO
  • 20 let neprekinjene zlate medalje z največjim številom točk
  • nagrada Gault&Millau 2019 in 2020 & 2023
€ 26,99 (€ 26,99 / l)

Dostava do 6. oktober

Torino Fina švicarska čokolada

Torino Fina švicarska čokolada, Temna čokolada (100 g)

  • Velikodušno polnjenje
  • Lešnikova in mandljeva krema
  • Dva okusa
€ 2,84 € 3,79 (€ 28,40 / kg)

Dostava do 6. oktober

Il pomodoro più buono San Marzano paradižnik 'Vintage'

Il pomodoro più buono San Marzano paradižnik 'Vintage', 400 g

  • cel in olupljen
  • pobrani zreli sadeži
  • iz Italije
€ 3,49 (€ 8,73 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio vaflji iz leče

BIO PRIMO Bio vaflji iz leče, 90 g

  • bogato z beljakovinami
  • 100% bio leča iz Turčije
  • vegansko in brez glutena
€ 1,39 (€ 15,44 / kg)

Dostava do 6. oktober

Tony's Chocolonely Tiny Mix

Tony's Chocolonely Tiny Mix, 900 g

  • vsebuje 100 malih čokoladic Tony's
  • 10 različnih sort
  • idealno darilo
€ 29,99 (€ 33,32 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio ovseni napitek

BIO PRIMO Bio ovseni napitek, natur (1 l)

  • Blag in sladek, samosvoj okus
  • Izpopolnjuje kavo, napitke, kakav
  • Tudi za kuhanje
€ 1,79 (€ 1,79 / l)

Dostava do 6. oktober

Ragusa Darilni paket čokoladic

Ragusa Darilni paket čokoladic, Temna čokolada (400 g)

  • Izbirajte med tremi okusi
  • Najboljši nadev
  • Celi lešniki
€ 14,99 (€ 37,48 / kg)

Dostava do 6. oktober

MAMA's Ajvar Hot

MAMA's Ajvar Hot, 550 g

  • 100% naravne sestavine
  • pristen okus
  • vegan
€ 8,89 (€ 16,16 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio sojin napitek

BIO PRIMO Bio sojin napitek, natur (1 l)

  • Blag okus
  • Brez laktoze in glutena, vegansko
  • 100% italijansko ekološko gojenje
€ 1,59 (€ 1,59 / l)

Dostava do 6. oktober

Ankerkraut BBQ Rub "Magic Dust"

Ankerkraut BBQ Rub "Magic Dust", Pakiranje, 750 g

  • ameriški original recept
  • enostavna uporaba
  • blag pekoč okus
€ 19,89 (€ 26,52 / kg)

Dostava do 6. oktober

Čokolada z likerskim polnilom - brez sladkorne skorje

Camille Bloch Čokolada z likerskim polnilom -​ brez sladkorne skorje, Konjak (100 g)

  • priljubljeni likerji in žganja
  • svetla in temna čokolada
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Steirerkraft Štajersko bučno olje g.g.A. Premium BIO

Steirerkraft Štajersko bučno olje g.g.A. Premium BIO, 1000 ml

  • 100% čisto
  • z globoko zeleno barvo
  • brez genske tehnike
€ 32,99 (€ 32,99 / l)

Dostava do 6. oktober

Soletti Slane palčke

Soletti Slane palčke, 230 g

  • Praktičen družinski paket
  • Izvirni recept od leta 1949
  • Le 3,1% maščobe
€ 2,79 (€ 12,13 / kg)

Dostava do 6. oktober

Knorr Meister Kessel golaž juha

Knorr Meister Kessel golaž juha, 500 g

  • Pikantno in kremasto
  • Narejeno z govedino in papriko
  • Segrejte, postrezite in uživajte
€ 5,09 (€ 10,18 / kg)

Dostava do 6. oktober

Kelloggs Smacks

Kelloggs Smacks, 600 g

  • Hrustljava napihnjena pšenica s sladkorjem
  • Idealno za mleko in jogurt
  • Izboljša muesli in še več
€ 8,29 (€ 13,82 / kg)

Dostava do 6. oktober

LieblingsKren

LieblingsKren LieblingsKren, 500 g

  • vedno sveže nariban
  • rahla struktura
  • dolg rok trajanja
€ 7,99 (€ 15,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Kandisin Sladilo Classic tekočina

Kandisin Sladilo Classic tekočina, 225 ml

  • Za kuhanje in peko
  • Kot nalašč za sladkanje brez kalorij
  • Idealno za sadje, pudinge in sladice
€ 3,19 (€ 14,18 / l)

Dostava do 6. oktober

Olje črne kumine, domače nefiltrirano EG-Bio

Ölmühle Solling Olje črne kumine, domače nefiltrirano EG-​Bio, 500 ml

  • še posebej gosto
  • intenziven okus
  • iz certificirane ekološke pridelave
€ 27,99 (€ 55,98 / l)

Dostava do 6. oktober

TEEKANNE Podeželski čaj - Collection Box

TEEKANNE Podeželski čaj -​ Collection Box, 180 Čajnih vrečk (180 čaj. vreč.)

  • sadne in začinjene arome
  • različne vrste čajev v 12 sortah
  • skupaj 180 čajnih vrečk
€ 39,99 (€ 1.580,63 / kg)

Dostava do 6. oktober