Hofladen Hirschmann Štajersko bučno olje ZGO, 500 ml
Intenziven okus
€ 15,49
(€ 30,98 / l, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- temno zeleno in edinstveno
- idealno za solate in sladice
- sveže vsak teden
- vegansko
Opis
Edinstveno, temno zeleno kot Štajerska, dišeče po praženih oreščkih in intenzivnega okusa. Odkrijte 100-% čisto bučno olje s kmetije Hofladen Hirschmann. Bučna semena so predelana izjemno nežno in z veliko skrbnosti.
Zaradi stiskanja v manjših serijah se štajersko bučno olje ZGO (zaščitena geografska označba) vsak teden sveže polni v steklenice različnih velikosti. Ta skrbnost je vsako leto nagrajena z zlatom, s čimer se ta štajerska specialiteta vedno znova uvršča med najboljše v državi.
Uporaba: Z njim obogatite svoje okusne solate ter izboljšajte juhe in omake. Prav poseben užitek je jajčna jed, zabeljena z nekaj kapljicami bučnega olja, odlično pa se obnese tudi kot preliv čez vaniljev sladoled. Izdelek iz kulinarične regije "Genussregion Steirisches Kürbiskernöl".
Pri sobni temperaturi in zaščiteno pred svetlobo je obstojno približno 3 mesece. Shranjeno na hladnem (v hladilniku ali kleti) pa je obstojno 1 leto.
| Št. izd.: | HL-18-500ml |
|---|---|
| Vsebina: | 500 ml |
| EAN: | 9120074865013 |
| Znamka: | Hofladen Hirschmann |
| Certifikati: | Gutes vom Bauernhof |
| Izvor: | Avstrija |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Sestavine
Štajersko bučno olje ZGO
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 3768 / 900 kj / kcal |
| maščobe | 100 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 18 g |
| ogljikovi hidrati | 0 g |
| od tega sladkor | 0 g |
| beljakovine | 0 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Hofladen Hirschmann, Muggendorf 4, 8345, Straden, Avstrija, www.hofladen-hirschmann.at/cms/aktuelles/index.html |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Hofladen Hirschmann Štajersko bučno olje ZGO
2 recenziji kupcev v drugih jezikih
| 5 Zvezdic | | 3 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
3 ocene
slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo sta 2 recenziji v drugih jezikih.
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov