Galup Tradicionalna Colombina, 100 g
Okusna specialiteta z lešnikovo glazuro
€ 11,89
(€ 118,90 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- originalni recept z pomarančno pasto
- s kandiranim sadjem
- okrašeno z glazuro in sladkornimi posipami
Opis
Klasična velikonočna torta, narejena po originalnem receptu, vas bo zagotovo prepričala z mehkim testom, dišečim po pomaranči, in kandiranim sadjem. Prelita s hrustljavo lešnikovo glazuro "Tonda Gentile Trilobata", okrašena s kristalnim sladkorjem.
| Št. izd.: | IMP-DOV18 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 8001130851984 |
| Št.-Proizvajalca: | DOV18 |
| Znamka: | Galup |
| Lahko vsebuje sledi: | F - soja, H - stročnice, M - gorčica |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti pri sobni temperaturi. |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1620 / 387 kj / kcal |
| maščobe | 18 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 10 g |
| ogljikovi hidrati | 50 g |
| od tega sladkor | 28 g |
| beljakovine | 5,9 g |
| Sol | 0,42 g |
Sestavine
mehka pšenična moka tipa 0, 21 % kanidran olup pomaranče (olup pomaranče, glukozno-fruktozni sirup, saharoza), maslo (Mleko), sladkor, svež rumenjak Kategorie A, Droži (mehka pšenična moka tipa 0, voda), emulgatorji (mono- in digliceridi maščobnih kislin), Polnomastno mleko, invertni sladkor, sol, naravna aroma, naravna aroma burbonske vanilje
20 % glazura (sladkor, svež beljak Kategorie A, 9 % Piemont-lešniki, riževa moka, rižev škrob, sladkor v prahu (sladkor, pšenični škrob), sončnično olje, naravne arome)
4 % Grobi sladkor, 2 % Mandlji
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Galup Srl a Socio Unico Uffici Galup, Via Fenestrelle, 32, 10064 , Pinerolo (TO), Italija, www.galup.it |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Galup Tradicionalna Colombina
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov