Haas Suhi kvas, 21 g
Zanesljiv suhi kvas za peko in domačo zalogo
€ 1,29
(€ 61,43 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- neposredna peka brez predtesta in prihranek časa
- dolg rok trajanja
- enostavno gnetenje vseh sestavin
Opis
Peka bo zdaj še hitrejša. S tem suhim kvasom dolgotrajna priprava predtesta (kvasca) ni več potrebna. Vse sestavine lahko takoj stresete v posodo, med gnetenjem pa se bodo optimalno povezale. To prihrani dragocen čas pri pripravi kruha, pice ali finega kvašenega peciva. Kvas prepriča tudi z dolgim rokom trajanja in je obvezna oprema vsake shrambe za spontane pekovske ideje.
| Št. izd.: | EDH-10100546 |
|---|---|
| Vsebina: | 21 g |
| EAN: | 90555039 |
| Št.-Proizvajalca: | 10100546 |
| Znamka: | Haas |
| Vrsta prehrane: | Vegan |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Sestavine
Kvas, Emulgator (Sorbitanmonostearat)
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1478 / 353 kj / kcal |
| maščobe | 6,5 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 1,3 g |
| ogljikovi hidrati | 12 g |
| od tega sladkor | 0,5 g |
| beljakovine | 49 g |
| Sol | 0,3 g |
| vlaknine | 25 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Avstrija, www.weltvonhaas.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Haas Suhi kvas
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov