Capri Sun Pomaranča, 200 ml
Sadni sok z naravnim okusom pomaranče
€ 0,79
(€ 3,95 / l, vklj. 22% DDV
Lastnosti in prednosti
- še posebej saden
- brez umetnih barvil
- brez konzervansov
Opis
Capri Sun Pomaranča je original v ponudbi izdelkov Capri Sun. Slastna osvežilna pijača z naravnim okusom pomaranče je še posebej sadnega okusa in bo zvesta spremljevalka na vseh dogodivščinah. Recept ne vsebuje umetnih barvil in konzervansov.
| Št. izd.: | MM-66000000008124 |
|---|---|
| Vsebina: | 200 ml |
| EAN: | 4000177032732 |
| Št.-Proizvajalca: | 66000000008124 |
| Znamka: | Capri Sun |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko, brez glutena, brez laktoze |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez glutena, brez laktoze, brez umetnih arom, brez umetnih barvil, brez konzervansov, brez GSO |
Sestavine
Pomaranča
pitna voda, sladkor, 5 % koncentrat pomarančnega soka, 4,9 % koncentrat limoninega soka, 0,1 % koncentrat limetinega soka, Pomaranče, antioksidanti (askorbinska kislina)
Hranilna vrednost
Pomaranča
| Hranilna vrednost | na 100 ml |
|---|---|
| energijska vrednost | 138 / 33 kj / kcal |
| maščobe | <0,5 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | <0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 8 g |
| od tega sladkor | 8 g |
| beljakovine | <0,5 g |
| Sol | <0,01 g |
Dodatki
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Capri Sun Vertriebs GmbH, Rudolf-Wild-Straße 86–98, 69214, Eppelheim/Heidelberg, Nemčija, www.capri-sun.com/de-de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Capri Sun Pomaranča
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.100 izdelkov