Posebne specialitete za praznične obroke

Praznična večerja v božično-novoletnih dneh je za marsikoga vrhunec leta. Privoščite si lahko tudi posebne sestavine: olja, balzamični kis, predjedi, posebno sol, tartufe ali chutney in pe veliko več. Poiščite specialitete iz vse Evrope za vašo praznično mizo!

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Za praznično večerjo: 1 - 30 od 45 izdelkov

Bauernhof JÖBSTL, vulgo STINDL Štajersko bučno olje ZGO

Bauernhof JÖBSTL, vulgo STINDL Štajersko bučno olje ZGO, 1.000 ml

  • 100% čisto štajersko bučno olje ZGO
  • 20 let neprekinjene zlate medalje z največjim številom točk
  • nagrada Gault&Millau 2019 in 2020 & 2023
€ 26,99 (€ 26,99 / l)

Dostava do 6. oktober

Finca La Barca Smoked Olive Oil

Finca La Barca Smoked Olive Oil, 500 ml + škatla

  • dimljeno s hrastovim lesom
  • z olivami Arbequina
  • dimljene note
€ 23,99

Dostava do 6. oktober

Kürbishof Koller Štajersko bučno olje ZGO, steklenica

Kürbishof Koller Štajersko bučno olje ZGO, steklenica, 1 l

  • iz zaščitene geografske pridelave
  • tradicionalna predelava
  • okus po oreščkih
€ 28,99 (€ 28,99 / l)

Dostava do 6. oktober

Muraglia Olivno olje Peranzana nativ extra v vrču

Muraglia Olivno olje Peranzana nativ extra v vrču, 500 ml

  • ročno izdelano in poslikano
  • elegantna sadna nota
  • s fino aromo
€ 52,99 (€ 105,98 / l)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Gölles Manufaktur Balzamičen jabolčni kis

Gölles Manufaktur Balzamičen jabolčni kis, 250 ml

  • skrbno vret
  • zahteven proces zorenja
  • iz 100% polnozrelih sadežev
€ 18,69 (€ 74,76 / l)

Dostava do 6. oktober

Belberry Začinjen mangov chutney

Belberry Začinjen mangov chutney, 180 g

  • Sadno in začinjeno
  • Narejeno iz zrelega sadja
  • Vsestransko uporabno
€ 5,49 (€ 30,50 / kg)

Dostava do 6. oktober

Paradižnikov kečap s paradižnikom San Marzano

Belberry Paradižnikov kečap s paradižnikom San Marzano, 250 ml

  • Okus polnega telesa
  • Rafinirano s papriko in morsko soljo
€ 8,89 (€ 35,56 / l)

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Solling Balzamični kis z bezgovimi cvetovi

Ölmühle Solling Balzamični kis z bezgovimi cvetovi, 250 ml

  • Edinstven okus
  • Za listnato in zelenjavno solato
  • Poletno in sadno
€ 8,89 (€ 35,56 / l)

Dostava do 6. oktober

Muraglia Olivno olje Peranzana nativ extra v vrču

Muraglia Olivno olje Peranzana nativ extra v vrču, 500 ml

  • ročno izdelano in poslikano
  • elegantna sadna nota
  • s fino aromo
€ 52,99 (€ 105,98 / l)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Gölles Manufaktur Beli balzamični kis

Gölles Manufaktur Beli balzamični kis, 500 ml

  • visokokakovostne vinski kis
  • sadni sok grozdja
  • za rafiniranje in pripravo jedi
€ 14,19 (€ 28,38 / l)

Dostava do 6. oktober

Rooty's WASABO - Hren & Wasabi

Rooty's WASABO -​ Hren & Wasabi, 50 g

  • Drobno naribano
  • Dolga obstojnost
  • Primerno za veliko jedi
€ 2,29 (€ 45,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

Fink's Delikatessen Črni orehi v aromatičnem sirupu - celi

Fink's Delikatessen Črni orehi v aromatičnem sirupu -​ celi, 280 ml

  • za paštete in sire
  • primerno za segrevanje
  • elegantnega in aromatičnega okusa
€ 14,39 (€ 51,39 / l)

Dostava do 6. oktober

Tartuflanghe Bel tartuf v prahu

Tartuflanghe Bel tartuf v prahu, 60 g

  • Začimba z intenzivnim okusom tartufov
  • Širokim vrstam jedi doda nekaj posebnega
€ 21,99 (€ 366,50 / kg)

Dostava do 6. oktober

Viani & Co. Tartufovo olje z belimi tartufi

Viani & Co. Tartufovo olje z belimi tartufi, 100 ml

  • fina aroma
  • intenziven vonj
  • z odličnim olivnim oljem
€ 11,89 (€ 118,90 / l)

Dostava do 6. oktober

Belberry Sadni pripravek iz fig in črnega popra

Belberry Sadni pripravek iz fig in črnega popra, 130 g

  • Sladko in začinjeno
  • Idealno z modrim sirom
€ 5,49 (€ 42,23 / kg)

Dostava do 6. oktober

Viani & Co. Omaka s tartufi

Viani & Co. Omaka s tartufi, 120 g

  • polnega okusa
  • idealno za aromatiziranje
  • vsestranska uporaba
€ 9,89 (€ 82,42 / kg)

Dostava do 6. oktober

Gölles Manufaktur Bučno olje

Gölles Manufaktur Bučno olje, 250 ml

  • iz ročno pobranih semen
  • okus s polno aromo
  • optimalno za hladne marinade
€ 13,99 (€ 55,96 / l)

Dostava do 15. oktober

Tartuflanghe Kaviar iz črnega tartufa

Tartuflanghe Kaviar iz črnega tartufa, 50 g

  • Iz soka zimskih tartufov
  • Poln okusa tartufov
  • Optični poudarek
€ 26,99 (€ 539,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

Gölles Manufaktur Balzamični kis s hruško

Gölles Manufaktur Balzamični kis s hruško, 250 ml

  • izredno saden
  • optimalen za solate
  • žlahna kislost
€ 14,89 (€ 59,56 / l)

Dostava do 6. oktober

POMODORI - Pol-posušeni paradižniki in olje

Viani POMODORI -​ Pol-​posušeni paradižniki in olje, 180 g

  • rafinirano z zelišči
  • mediteranski pridih doma
€ 9,89 (€ 54,94 / kg)

Dostava do 6. oktober

Viani & Co. Olivno olje s poletnimi tartufi

Viani & Co. Olivno olje s poletnimi tartufi, 100 ml

  • Oreškast okus
  • Prvovrstno olivno olje
  • Popolno za rižoto in testenine
€ 11,89 (€ 118,90 / l)

Dostava do 6. oktober

Belberry Čebulni chutney

Belberry Čebulni chutney, 180 g

  • Sladko in začinjeno
  • Odlično s hrano na žaru
  • Tudi s pečenko in sirom
€ 5,49 (€ 30,50 / kg)

Dostava do 6. oktober

Brezzo Račja pašteta s tartufi

Brezzo Račja pašteta s tartufi, 145 g

  • Raca in črni tartuf
  • Krepko in aromatično
  • Za popečene kruhke
€ 10,39 (€ 71,66 / kg)

Dostava do 6. oktober

Vinski balzamični kis (izbira suhih jagod grozdja)

Gölles Manufaktur Vinski balzamični kis (izbira suhih jagod grozdja), 250 ml

  • fina igra arom
  • živahno v ustih
  • visoka kakovost
€ 19,39 (€ 77,56 / l)

Dostava do 6. oktober

Gölles Manufaktur Kis iz malin

Gölles Manufaktur Kis iz malin, 250 ml

  • iz zrelih malin
  • harmonira z orehovim oljem
  • optimalen za eksotične jedi
€ 12,79 (€ 51,16 / l)

Dostava do 6. oktober

Belberry Sladki malinov kis

Belberry Sladki malinov kis, 200 ml

  • 30% malin
  • Odličen kot preliv za sladoled
  • Kot preliv z orehovim oljem
€ 10,49 (€ 52,45 / l)

Dostava do 6. oktober

Belberry Chutney iz malin in čebule

Belberry Chutney iz malin in čebule, 180 g

  • Sadno in sladko
  • Idealno za narezke
  • Odlično z mladim sirom
€ 5,49 (€ 30,50 / kg)

Dostava do 6. oktober

Viani OLIVE - koktail oliv, česna in čilija

Viani OLIVE -​ koktail oliv, česna in čilija, 260 g

  • kislo v slanici
  • sorte: Cerignola, Paternò, Leccino
€ 8,89 (€ 34,19 / kg)

Dostava do 6. oktober

Die Käsemacher Yellobell napolnjene s kremnim sirom

Die Käsemacher Yellobell napolnjene s kremnim sirom, 250 g

  • Svetlo rumeni sadeži
  • Blag aromatičen okus
  • Previdno toplotno obdelano
€ 5,09 (€ 20,36 / kg)

Dostava do 13. oktober

Belberry Mango in pasijonka, sadna omaka

Belberry Mango in pasijonka, sadna omaka, 250 ml

  • Eksotično sadno
  • Kremasta konsistenca
  • Tudi z belim mesom
€ 9,89 (€ 39,56 / l)

Dostava do 6. oktober