BIO PRIMO Bio sadni gumi (brez želatine), Sadna mešanica (100 g)
Da brez skrbi uživate v sladkem trenutku
€ 1,49
(€ 14,90 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- Različni sadni okusi
- Brez laktoze in brez glutena
- Vegansko
Opis
Kot nalašč za uživanje, ko hrepenite po nečem sladkem, imajo ti gumijasti bonboni okus in barvo sadja ter so preprosto okusni. Mehki in barviti so privlačni tako za mlade kot za stare in so tudi brez želatine, zato so primerne za tiste, ki upoštevajo vegansko prehrano. Bonboni so sladkani s sladkorjem iz sladkorne pese iz Avstrije in ne vsebujejo laktoze in glutena.
Nasvet: Ker se ti gumijasti bonboni ne lepijo ali stopijo, so odlični tudi za otroke na potovanjih.
Opomba: Shranjujte v suhem prostoru, stran od vročine in neposredne sončne svetlobe.
| Št. izd.: | MM-1631999560 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 2200256264142 |
| Št.-Proizvajalca: | 1631999560 |
| Znamka: | BIO PRIMO |
| Certifikati: | Oznaka Bio, Ekološka oznaka EU / zunaj EU |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko, brez glutena, brez laktoze |
| Izvor: | Avstrija |
| Značilnosti: | brez glutena, brez laktoze |
Sestavine
Glukosesirup[1], 33 % sladkor pese[1], Pektin[2], citronska kislina[3], Natrijev tartrat (E335)[8], Kalijev tartrat (E336)[8], Naravna aroma, limona[4], Pomaranče[7], Koncentrat bezgovega soka[1], kurkuma[6], izvleček morskih alg (Spirulina platensis)[1], Karnauba vosek[5]
- iz nadzorovane ekološke pridelave
- želirno sredstvo
- acidifikatorji
- naravna aroma
- premazno sredstvo / iz nadzorovanega ekološkega kmetovanja
- naravna aroma / iz certificiranega ekološkega kmetijstva
- Aroma (z drugimi naravnimi aromami)
- regulator kislosti
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1361 / 325 kj / kcal |
| maščobe | 0,5 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,2 g |
| ogljikovi hidrati | 79 g |
| od tega sladkor | 59 g |
| beljakovine | 0,5 g |
| Sol | 0,22 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | PEZ International GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Avstrija, office@pez.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Bio sadni gumi (brez želatine)
2 recenziji kupcev v drugih jezikih
| 5 Zvezdic | | 3 | (60%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 1 | (20%) |
| 3 Zvezdice | | 1 | (20%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
5 ocen
slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo sta 2 recenziji v drugih jezikih.
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov