bibigo Bulgogi Marinade Sauce, Original (80 g)
Začinjeno. Sladko. Nepozabno.
€ 1,19
(€ 14,88 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- brez umetnih arom
- po pristnem korejskem receptu
- osnova sojine omake
Opis
Obožujete korejsko hrano ali jo želite končno poskusiti tudi sami? Potem je marinadna omaka Bibigo Bulgogi prava za vas! S to originalno marinado lahko v hipu pripravite slasten bulgogi – znamenito korejsko jed z žara z nežno mariniranim mesom in neustavljivo aromo.
Kombinacija sojine omake, hruškovega koncentrata, česna in začimb prinaša popolno ravnovesje sladkega in slanega na vaš krožnik. Naj bo govedina, svinjina ali piščanec – s to marinado postane vsako meso masleno mehko in polnega okusa.
- Brez umetnih arom
- Po pristnem korejskem receptu
- Idealno za hitro pripravo azijske kuhinje doma
Tako enostavno je:
- Meso narežite – najbolje na tanko za pravi občutek bulgogi
- Marinirajte z omako (80 g zadostuje za približno 300 g mesa)
- Pustite, da se marinira vsaj 30 minut
- Specite v ponvi ali na žaru – vaša korejska BBQ dobrota je pripravljena!
| Št. izd.: | KK-5387 |
|---|---|
| Vsebina: | 80 g |
| EAN: | 8935297103078 |
| Št.-Proizvajalca: | 5387 |
| Znamka: | bibigo |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez umetnih arom |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 749 / 179 kj / kcal |
| maščobe | <0,5 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | <0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 42 g |
| od tega sladkor | 41 g |
| beljakovine | 2,7 g |
| Sol | 5,1 g |
Sestavine
sojina omaka (voda, razmaščena sojina zrna, pšenica, sol), sladkor, voda, Fruktozni sirup, 3,5 % Česen, koncentrat hruškovega soka, 2 % čebula, sol, sredstvo za uravnavanje kislosti (citronska kislina), Barvilo (Karamela), por, poper, gostilo (Ksantan), aroma, maltodekstrin, konzervans (kalijevsorbat (E202))
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Tom Kreyenhop , Industriestraße 40-42 , 28876, Oyten, Nemčija, info@kreyenhop.de, kreyenhop-kluge.com/de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek bibigo Bulgogi Marinade Sauce
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov