Alnatura Bio rž, 1 kg
Kot priloga ali za juhe in solate
€ 1,89
(€ 1,89 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- polnozrnate žitarice
- Demeter kakovosti
- močnega okusa
Opis
Bio ržena zrna iz Alnature so močnega okusa in so primerna kot priloga k raznim jedem, pa tudi za juhe, solate in enolončnice. Iz nemške pridelave Demeter.
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1361 / 325 kj / kcal |
| maščobe | 1,7 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,2 g |
| ogljikovi hidrati | 62 g |
| od tega sladkor | 1,1 g |
| vlaknine | 14 g |
| beljakovine | 8,4 g |
| Sol | 0,01 g |
Sestavine
Rž[1]
- Iz kmetijstva Demeter, lahko vsebuje sledi soje, mleka, mandljev, oreščkov, zelene in sezama.
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio rž
2 recenziji kupcev v drugih jezikih
5,0 od 5 zvezdic
| 5 Zvezdic | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
2 oceni
slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo sta 2 recenziji v drugih jezikih.
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov