Viani PICCANTE- Sugo all'arrabbiata, 500 ml
Vegetarijansko
€ 8,89
(€ 17,78 / l, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- prijetno ostro
- iz olupljenih paradižnikov
Opis
Pikantna paradižnikova omaka se lahko dobro zaokroži s tuno, oljkami, kaprami in sardelami. Seveda pa je tudi sama po sebi odličnega okusa. Nasvet: kot predjed pripravite z mozzarello.
Sestavine
97 % Paradižnik, oljčno olje ekstra deviško, Bazilika, sol, sladkor, 0,1 % Čili stroki
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 163 / 39 kj / kcal |
| maščobe | 2,3 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,4 g |
| ogljikovi hidrati | 3,7 g |
| od tega sladkor | 3,1 g |
| beljakovine | 1,1 g |
| Sol | 1 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Antonio Viani Importe GmbH, August-Spindler-Straße 12, 37079 , Göttingen, Italija, info@viani.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Viani PICCANTE- Sugo all'arrabbiata
5,0 od 5 zvezdic
| 5 Zvezdic | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
1 ocena
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov