STAUD‘S Berry Selection Cuvee Jelly, 130 g
Fina kislost in manj karakterja
€ 5,57 € 6,19 -10%
(€ 42,85 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- v sodelovanju z vinarjem Kracher
- za sir, ribe, meso in co.
Opis
Jelly Cuvee izbranih jagod je nekoliko bolj zadržan. Fina kislost je značilen značaj z manj poudarkov.
Nasvet za pripravo:
Odlično se poda k piti, divjačinskim jedem in siru.
Sestavine
55 % Prädikatswein ali vino vrhunske kakovosti (Beerenauslese - vsebuje sulfite), sladkor, Pektin[1], koncentrat limoninega soka
- želirno sredstvo
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 988 / 236 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 51 g |
| od tega sladkor | 48 g |
| beljakovine | 0,5 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Avstrija, www.stauds.com |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek STAUD‘S Berry Selection Cuvee Jelly
| 5 Zvezdic | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
1 ocena
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.800 izdelkov